بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / توزیع عمده پارچه مبلی شیراز

توزیع عمده پارچه مبلی شیراز

آیا می دانید پارچه مبلی شیراز به چه شکلی در سرتاسر ایران توزیع می شود؟ قیمت فروش عمده پارچه مبلی شیراز به چه صورتی می باشد؟
امروزه از جنس های مختلفی برای پارچه مبلمان منزل و اداره به کار گرفته می شود که با توجه به افزایش میزان مصرف این نوع پارچه ها، نیاز به بازار سراسری برای توزیع انواع پارچه مبلی وجود دارد.
در این میان می توان به فروشگاه اینترنتی به عنوان بازار بزرگ فروش عمده انواع پارچه مبلی اشاره کرد که بهتوزیعپارچه مبلی شیراز پرداخته است که در این صورت دسترسی مشتری به این نوع پارچه آسان تر می باشد.

آیا از پارچه های مبلی اطلاعاتی دارید ؟ آیا از پارچه  مبلی صادراتی چیزی می دانید ؟ آیا از ویژگی های یک پارچه مبلی باکیفیت آگاهی دارید؟ آیا از شرکت صادراتی پارچه سوفا فابریک دیدن کردید ؟ 

خرید پارچه مبلی با کیفیت تنها ئو تنها توسط مجموعه ما با بهترین قیمت عرضه می شود.

در ادامه به انواع بحث ها در رابطه با پارجه های مبلی شیراز می پردازیم تا اطلاعات و آگاهی شما را در زمینه ی کیفیت و قیمت و انواع پارچه های مبلی بالا ببریم.

هم چنین در ادامه ی مقاله به نحوه ی تشخیص پارچه های طبیعی و مصنوعی نیز خواهیم پرداخت.

پس با ما در این مقاله همراه باشید. 

توزیع عمده پارچه مبلی شیراز

نکات اختصاصی در مورد پارچه مبلی شیراز

نکات اختصاصی در مورد پارچه مبلی شیرازبه طور کلی پارچه های مبلی بر اساس استفاده و نوع و جنس آن ها به دسته های مختلفی تقسیم می شوند و در مصارف گوناگونی از آن ها استفاده می شود. 

وقتی که صحبت از پارچه های مبلی می شود، اولین چیزی که به ذهن ما می رسد نوع و جنس پارچه است.

عوامل مختلفی بر نوع و قیمت پارچه های مبلی تأثیر گذار هستند که جنس و نوع پارچه از جمله مهم ترین آن هاست.

پارچه های مبلی و یا رو مبلی  نقش به سزایی در دکوراسون داخلی و منزل دارند از این رو انتخاب بهترین نوع و رنگ پارچه در به چشم دیده شده مبلمان شما و دکوراسون منزل شما بهترین نقش ممکن را دارد.

بافت پارچه های مبلی:

پارچه های مبلی در نوع های کتان، پارچه های مبلی مخمل، میکروفایبر، پارچه های نخی، پارچه های چرمی، پارچه های مبلی جیر تقسیم بندی می شوند.

هرچه بافت پارچه محکم تر باشد در نتیجه بافت قوی تری داشته و برای شست و شو راحت تر است.

نکات اختصاصی در مورد پارچه مبلی شیراز: 

پارچه های مبلی شیراز در تمامی نوع هایی که در بالا ذکر شد تولید و عرضه می شوند.

از مهم ترین نکات پارجه مبلی ضادراتی شیراز طرح بندی و زنگ بندی گوناگون آن هاست.

آیا می دانید بهترین نوع پارچه مبلی چه نوع پارچه ای است ؟  

بهترین نوع پارچه از پارچه های مبلی گرفته تا پارچه های لباس و پارچه های مبلی و … از مقاومت رنگ پارچه طی شست و شو های متعدد است.

کیفیت یک پارچه مبلی با کیفیت در ثابت بودن رنگ آن مشخص می شود.

پارچه مبلی شیراز با بهترین کیفیت و در بهترین و مشتری پسند ترین رنگ ها قابل عرضه و دسترسی برای شما ایرانیان عزیز می باشد.

برای انتخاب بهترین نوع پارچه همیشه باید به نکات زیادی توجه داشته باشید که در ادامه ی مقاله به آن می پردازیم.


راه های تشخیص کیفیت پارچه مبل

راه های تشخیص کیفیت پارچه مبلراه های زیادی برای تشخیص کیفیت پارچه های مبلی وجود دارد که در بالا به برخی از آن ها پرداختیم.

در ادامه قصد داریم زیر و بم راه های تشخیص بهترین نوع پارچه مبل را برای شما آشکار کنیم.

پارچه های مبلی به صورت وارداتی و تولید داخل در کشور عزیزمان ایران وجود دارد و نمایندگی های زیادی در کشور هستند که به تولید و واردات و صادرات پارچه های مبلی مشغول هستند.

و اما جنس پارچه را چگونه تشخیص دهیم؟ 

پارچه های مبلی از نظر به الیاف به دو نوع طبیعی و مصنوعی تقسیم می شوند.

برای ساخت پارچه های طبیعی از الیاف کتان، ابریشم، پنبه و …… استفاده می کنند ولی برای ساخت پارچه های مصنوعی از نایلون، استات، فیبر های اکریلیک و … استفاده می شود که مواد اولیه طبیعی نیستند و ساخت بشر هستند.

میزان کیفیت یک پارچه از مقاومت آن در برابر حرارت و اتو کردن نیز مشخص می شود به این گونه که پارچه های ضعیف به مراتب پارچه های قوی و مصنوعی مقاومت کمتری در برابر حرارت دارند.

همانطور می توان از رنگ سوختن پارچه به جنس آن ها پی برد برای مثال پارچه هایی که از جنس پلی استر هستند به هنگام سوختن دود سیاهی از خود تولید می کنند اما پارچه هایی که از جنس پنبه و یا الیاف طبیعی هستند به هنگام سوختن دود سفید رنگ از خود تولید می کنند.

راه دیگر تشخیص کیفیت گوله شدن نخ به هنگام سوختن است.

اگر حرارت را به پارچه ای نزدیک کنیم اگر پارچه ای جمع شود یا به اصطلاح گوله شود این نشان دهنده ی غیر طبیعی و مصنوعی بودن پارچه است ولی اگر پارچه به طور کامل بسوزد و پودر شود از الیاف طبیعی ساخته شده است همچنین به هنگام سوختن نخی که س از سوختن پارچه های مصنوعی باقی می ماند به صورت گوله و سفت و نایلونی است.

پارچه های طبیعی به هنگام سوختن بوی کز مانند دارند اما پارچه های مصنوعی بویی پشمک مانند می دهند که به دلیل فرمول آروماتیک موجود در آن ها است.

۴ نکته مهم پیش از خرید پارچه مبلی شیراز

4 نکته مهم پیش از خرید پارچه مبلی شیرازقبل از خرید پارچه های مبلی شیراز به  ۴ نکته مهم باید توجه داشته باشید تا بهترین انتخاب را برای دکوراسیون منزل و مبل خود داشته باشید.

۱-شما چه قدر از مبل خود استفاده قرار است بکنید؟ 

شاید شما فکر کنید که مهم ترین اصل در انتخاب یک پارچه مبلی فقط طرح بندی و رنگ بندی زیبای آن است اما پیش از خرید باید به چند نکته توجه داشته باشید.

اول اینکه شما چه قدر قرار است از مبلمان خود استفاده کنید؟ چه قدر قرار است مهمان داشته باشید؟ چه قدر قرار است کودکان شما خوراکی روی مبل بریزند؟

باید پارچه ی مبلی خود را با شرایط در نظر گرفته شده ی بالا انتخاب کنید تا طی شست و شوی زیاد رنگ و لعاب پارچه از بین نرود.

۲- تیره یا روشن ؟ 

در انتخاب تیرگی یا روشنی باید حق انتخاب برای خود داشته باشید. پارچه های تیره برای جاهایی که در معرض مستقیم آفتاب هستند مناسب نیستند چون نور خورشید را به خود جذب می کنند.

۳- آیا حیوان خانگی نگهداری می کنید ؟ 

کسانی که حیوان خانگی دارند باید به این نکته توجه داشته باشند که بهترین پارچه مبل را برای خود انتخاب کنند. زیرا حیواناتی مانند گربه با چنگ های خود پارجه را طی طولانی مدت پاره می کنند

شرکت صادراتی پارچه مبلی شیراز در تهران

شرکت صادراتی پارچه مبلی شیراز در تهرانشرکت صادراتی پاچه مبلی شیراز در تهران بهترین پارچه مبل صادراتی و پارچه مبلی با کیفیت را در برای عرضه در داخل کشور و صادر کردن به کشور های اطراف تولید می کند و آن را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهد.

پارچه مبلی با کیفیت را در بهترین مدل ها و رنگ ها می توانید از مجموعه  تهیه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

بازار فروش پارچه مبلی مسکو مرغوب

پارچه مبلی مسکو مرغوب در بازار فروش پارچه مبلی با کیفیت های مختلفی به فروش می رسد. قیمت های ارائه شده در این مجموعه کاملا رقابتی و مناسب است. بهترین پارچه های م

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.