بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی جاسمین / خرید پارچه مبلی جاسمین

خرید پارچه مبلی جاسمین

آیا با مراکز خرید پارچه مبلی جاسمین در ایران آشنا هستید؟ یا اینکه آیا می دانید منظور از پارچه مبلی جاسمین چیست؟ و تفاوت آن با دیگر پارچه هادر چیست؟

پارچه مبلی جاسمین

پارچه مبلی

پارچه مبلی از آن دسته ملزومات است که می تواند تاثیر بسیار مثبتی روی زیبایی فضای خانه ها داشته باشد. پارچه مبلی هم از نظر زیبایی و هم از نظر حفاظتی می تواند قابل اهمیت باشد.
همان طور که می دانید تنوع در بازار انواع پارچه مبلی ها زیاد بوده و هر یک از مدل های پیشنهادی به بازار دارای طرفداران مخصوص به خودشان می باشند. تنوع در مدل پارچه های ارائه شده به بازار بیشتر در طرح و رنگ های مختلف به چشم می خورد.

پارچه مبلی جاسمین

خرید پارچه مبلی جاسمین

در حال حاضر یکی از جدیدترین و با کیفیت ترین پارچه های مبلی موجود در بازار با نام، پارچه مبلی جاسمین بر سر زبان ها می چرخد. کیفیت و مرغوبیت این نوع پارچه برای عموم افراد فعال در این حوزه آشکار و شناخته شده می باشد. در ادامه متن به ذکر خصوصیات و شاخص های این مدل پارچه می پردازیم:

  • دارای سطحی لطیف و نرم
  • به خاطر ساختار و بافت مختص خود فوق العاده چشم نواز
  • دارای طول عمر بالا
  • دارای جنس کتان صددرصد

پارچه مبلی جاسمین

قیمت پارچه مبلی جاسمین

قیمت انواع پارچه مبلی جاسمین با توجه به طرح و رنگ های متنوعی که در آن ها کار شده است، دارای قیمت های متفاوتی می باشد. چنانچه قصد خرید پارچه های مبلی جاسمین را دارید، می توانید با ارتباط گرفتن با مشاورین مجموعه ما، محصولی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در کمترین زمان ممکن در محل درخواستی خود تحویل بگیرید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com