بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی گلدار / خرید پارچه مبلی مخمل گلدار

خرید پارچه مبلی مخمل گلدار

آیا انتخاب و خرید پارچه مبلی مخمل برای انواع مبلمان ها مناسب است؟ پارچه های گلدار را برای کدام قسمت از مبلمان به کار می برند؟
زمانی که برای خرید پارچه مبلی به بازار می روید با انواع مختلف طرح ها و رنگ ها روبرو می شوید که گاهاً انتخاب را برای شما سخت خواهد کرد. انواع پارچه مبلی مخمل از جمله نمونه های پرطرفدار در بازار پارچه مبلی به شمار می رود که هر ساله مدل های جدیدی از آنها طراحی و تولید می شوند.
این نوع پارچه برای انواع مبلمان ها مناسب هستند و به علت تنوع بسیار زیاد در طرح و رنگ همیشه اولین پیشنهاد فروشندگان به شما پارچه های مخمل می باشند، پارچه مبلی مخمل پورشه، مازراتی و بوگاتی از جمله نمونه های جدید بازار هستند که در کالیته آنها انواع پارچه های ساده و گلدار دیده می شوند.
پارچه مخمل گلدار اغلب برای مبلمان های سلطنتی، کوسن ها، نشیمن مبل های اسپرت و صندلی های تک نفره مبلمان های اسپرت مناسب هستند و تلفیق آنها با پارچه های ساده مخمل و حتی چرمی بسیار زیبا خواهند بود.

نکته: همیشه بهترین برند پارچه را برای خرید انتخاب کنیدخرید پارچه مبلی مخمل گلدار

معیار های انتخاب پارچه مبلی مخمل گلدار

معیار های انتخاب پارچه مبلی مخمل گلدار معیارهای انتخاب پارچه مبل گلدار

انتخاب پارچه های رو مبلی نمی تواند کاملا براساس سلیقه صورت گیرید بلکه معیارها را علاوه بر بحث سلیقه باید در انتخاب آن ها سهیم کرد

برای انتخاب رنگ پارچه ابتدا باید ببینیم خانه و بعد از آن مبلمان ما در چه سبکی قرار می گیرد ، بیشتر خانه های ایرانی یا کلاسیک هستند یا مدرن و یا تلفیقی از این دو.

دکوراسیون سبک کلاسیک

در سبک کلاسیک ، مبلمان استیل و سلطنتی را داریم که با فرم و حجم زیادی که دارد معمولا مناسب فضاهای بزرگ هستند. پارچه های ساده هم برای مبلمانی است که قرار است در فضاهای کوچک تری چیده شوند و پارچه های طرح دار هم مناسب برای فضاهای باز و بزرگ است. شما می توانید برای شکستن فضا و روح بخشیدن به محیط خانه، مبلمانی ساده با کوسن های طرح دار و یا بالعکس را انتخاب کنید.

دکوراسیون سبک مدرن

در سبک مدرن که مورد پسند نسل جوان و آپارتمان های امروزی است اکثرا مبلمان راحتی استفاده میشود.

فرم های منظم و هندسی این مبلمان مخصوص فضاهای کوچک تر است پس بهتر است با استفاده از رنگ های شاد و پارچه های ساده به بزرگ شدن فضایمان کمک کنیم.

اما در سبک های مختلف بسیاری از تنوع نقش پارچه و منسوجات گوناگون استفاده میشود.

مهمترین نکته این است که مجموعه پارچه ها بتوانند ترکیب خوب و جذابی درست کنند

اندازه نقوش اهمیت بسیاری دارد و باید به آن توجه کرد به همین سبب. هر نقش باید کامل کننده الگوی نقشینه در دیگر اجزای دکوراسیون باشد، این قدم اول یا سرآغاز ماجراست. اگر یکی از نقوش مورد علاقه شما اندازه درشتی دارد، دیگری باید ریزتر و حتی شلوغ تر باشد، ولی نه در حد آزار بصری! بازی با اندازه نقوش به فضایتان تحرک بصری زیبایی می بخشد.

انتخاب نقش برای پارچه مبلی گلدار

در قدم اول، نقش و رنگ مورد علاقه تان را انتخاب کنید، مثلا نقش گل و رنگ صورتی و البته در چه اندازه ای؟ حالا باید به دنبال پارچه هایی باشیم که هم گل دار باشند و هم، رنگ صورتی در طرح آن وجود داشته باشد. مهم ترین بخش از وسایل یا مبلمان دکوراسیون را با همین پارچه تهیه کنید.

شباهت نقش

قدم دوم، گزینش الگوی نقشینه نزدیک و شبیه به پارچه اصلی و رنگی در همان مایه است، مثلا گل های درشت‌تر یا ریزتر و در مایه رنگ سورمه ای. اثاثیه کوچکتر را با این پارچه در نظر بگیرید.

برای ایجاد زیبایی بصری بیشتر میتوانید با رنگی که دوست دارید، یکی از دیوارهای فضا را رنگ آمیزی یا کاغذ دیواری کنید. اگر هم از کمی هیجان بیشتر لذت می برید با رنگی متضاد یا مکمل رنگ غالب پارچه، دیوار را تزیین نمایید.

یک نکته مهم اینجا خود نمایی می کند و آن این است که باید به اندازه نقش های پارچه از هر نوع که باشند توجه کنید، زیرا اگر نقش ها خیلی کوچک و یا در مورد پارچه های راه راه یا چهارخانه، خیلی باریک باشند رنگ ها از فاصله نه چندان زیاد در هم ادغام شده به نظر می رسند، مثلا اگر رنگ نقوش از دو رنگ آبی و قرمز باشد جلوه ترکیبی این دو رنگ، یعنی به صورت مجازی، بنفش به نظر خواهد رسید.

اندازه نقوش، نکته بعدی است. نقوش گلدار بزرگ در کنار پارچه ای با نقش دیگری مانند نقش برگ های بزرگ، چشمان را دچار گیجی و سردرگمی خواهد کرد. برای دوری از چنین مشکلی باید یکی از این دو نقش را در اندازه کوچکتری انتخاب کرد تا هماهنگی بصری حفظ شود.

نقوش متفاوت

می توان نقوش گل دار را با پارچه هایی راه راه یا چهارخانه نیز یکجا داشت. اگر پارچه شما گل های درشت دارد، برای تعدیل فضای بصری از نقش های گفته شده بهره ببرید، ولی به هم رنگی گل ها با رنگ راه راه یا چهارخانه ها هم توجه داشته باشید تا وحدت رنگی و تعادل بصری را به همراه بیاورد.

شاید پارچه ای از جنسی دیگر!

ترکیب پارچه ها از جنسیت های مختلف، گاه گریز ناپذیر است. پارچه مرغوب تر برای بخش های کوچک تری مانند رویه یک مبل، پشتی یا کوسن های روی کاناپه انتخاب هوشمندانه و به صرفه ای است.

در این صورت از وحدت رنگی و نوع نقش نزدیک به نقش اصلی غافل نشوید. اگر خواهان تمایز بیشتری هستید از نقش متفاوت و با رنگی متضاد یا مکمل رنگ اصلی استفاده کنید، برای نمونه، اگر پارچه اصلی فضا گل دار و به رنگ آبی است از رنگ گرمی مانند قرمز-نارنجی یا زرد-نارنجی و در طرح راه راه یا چهارخانه ریز یا متوسط از طرح خال دار یا شکل هندسی دیگری استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که هر چه انتخاب می کنید در بخش های کوچک دیگری از قبیل پوشش آباژور یا ظروف یا در نهایت در اثر هنری تزئینی تان نیز دیده شود.

گرافیک همیشه در صحنه!

فضاهای مدرن برای بسیاری از ما جذابیت، سادگی و در نتیجه ویژگی دلخواهی دارند که با کم هزینه بودن آن نیز تکمیل میشود. در چنین فضایی، پارچه هایی با نقش گرافیکی و هندسی زینت بخش مبلمان می شوند. این نوع از نقش ها، هم تنوع خوبی دارند، هم در کنار نقوشی از نوع دیگر، بازی زیبایی با چشمان ما خواهند داشت.

نقوش گرافیکی بر روی کف پوش ها یا فرش های مدرن نیز زیاد به کار می روند. در ترکیب آنها با پارچه ها یا منسوجات گل دار به اصول و شیوه های گفته شده و آنچه در پی می آید دقت داشته باشید.

روش ها: کجا و چگونه؟!

اگر برای روکش صندلی، مبل و یا کاناپه از پارچه گل دار یا هر نقش خاص و چشمگیری استفاده کنید آن را به نقطه کانونی فضا تبدیل کرده اید. هر چه نقش پارچه درشت تر یا شیء استفاده شده، عنصر مهم تری در فضا بوده باشد، نقطه کانونی شما تاکید بصری بیشتری خواهد داشت.

می توان رابطه تصویری بین تابلوی دیوار با نقش پرده را نیز در نظر داشت. از طرف دیگر پارچه های نقش دار برای پوشش پنجره ها نیز به کار می آیند. در اتاق خواب ها همان نقش پارچه روتختی را می توان مبنای نقش و رنگ در نظر گرفت و در پرده یا تاج تخت نیز مشابه آن را به کار برد.

ریز و درشت ها!

نقش های بزرگ یا درشت از قبیل داماسک، فشردگی و درهم آمیختگی کمتری نسبت به نقوش ریز دارند، در نتیجه شدت رنگ در آنها فشار بصری کمتری به بیننده منتقل می کند و دست طراح را باز می گذارد تا برای منسوجات مورد نیاز اتاق، تنوع انتخاب بیشتری داشته باشد. در اینجا باید به رنگ حاکم بر فضا دقت کرد تا هماهنگی رنگی در کنار نقوش باعث خلق فضای دکوراسیونی موفقی شود

قدم آخر: انتخاب نهایی

پارچه‌ها را در تیکه های متوسط روی زمین در معرض نور طبیعی کنار هم چیده و پارچه‌هایی که با محیط و دکور همخوانی ندارند را حذف کنید. به این ترتیب پارچه مورد نظر انتخاب میشود.

درجه اول اهمیت با رنگ و نقش مورد علاقه تان است. برای ایجاد لذت بصری از رنگ مکمل یا متضاد استفاده کنید اما در حد چاشنی، فضا و نقش آن را شبیه یکی از انواع نقوش پارچه هایی که انتخاب کرده اید در نظر بگیرید.

اندازه متوسط نقش در پارچه اصلی، اولویت اول است. نقوش بزرگ تر یا کوچک تر باید در سطوح درجه دو و سه به کار روند. اگر نقش بزرگ، جزء انتخاب شماست فقط یک نوع را برگزینید و دور دیگر نقوش بزرگ را خط بکشید!

کیفیت پارچه مخمل به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت پارچه مخمل به چه عواملی بستگی دارد؟ پارچه مبلی مخمل

یکی از زیبا ترین و پر طرفدار ترین نوع پارچه مبلی ، مخمل می باشد که هیچ گاه از مد نخواهد افتاد و از لحاظ بافت و رنگ بندی دارای تنوع بسیاری می باشد.

تراکم در پارچه های مخمل بسیار مهم می باشد هر چه تراکم و فشردگی پارچه بیشتر باشد کیفیت پارچه مخمل بیشتر می باشد. در ادامه به روش هایی برای شناسایی میزان تراکم پارچه اشاره خواهیم کرد.

درآمد فروش پارچه مبلی مخمل گلدار

درآمد فروش پارچه مبلی مخمل گلدار قیمت پارچه رومبلی جدید مخمل طرح دار بسته به طرح، کیفیت، شرکت تولیدی و سایر موارد متفاوت است. هر ساله اداره بازرگانی قیمت تمامی این اجناس را به مراکز معتبر فروش در سراسر کشور اعلام می کند.

پس سود حاصل از فروش پارچه مبلی بستگی به قیمتی دارد که بازرگانی اعلام میکند

بهترین برند پارچه مبلی مخمل گلدار در بازار

بهترین برند پارچه مبلی مخمل گلدار در بازار بهترین برند های پارچه مبلی برند های صادراتی است که به دلیل با کیفیت بودن آن ، آن را به سایر کشور ها صادر میکنند

پس برای خرید خوب همیشه دنبال پارچه مبلی صادراتی باشید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت پارچه مبلی مخمل

لیست قیمت پارچه مبلی مخمل شاید اولین درخواست یک خریدار عمده از یک فروشنده معتبر و بزرگ باشد. اما باید توجه داشت که پارچه مبلی مخمل دارای انواع بسیار زیاد و در ک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.