بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی zx / خرید پارچه مبلی zx از نمایندگی

خرید پارچه مبلی zx از نمایندگی

خرید پارچه مبلی zx به صورت اینترنتی از نمایندگی های مجازی خرید می گردد.

sofafabric.ir از اصلی ترین نمایندگی های این پارچه مبلی به حساب می آید.

امروزه مبلمان ها به عنوان عضو جدایی ناپذیر خانه های ما تبدیل شده اند. مبلمان های ما برای جلوه گرفتن و زیبا تر شدن به رنگ و لعاب نیاز دارند. رنگ و لعاب مبلمان به وسیله ی پارچه ها به آن ها داده می شوند. پارچه ها به دنیای مبلمان ما زیبایی می بخشند. پارچه های مبلی نیز مانند پارچه های دیگر در طرح ها و رنگ های مختلف، رنگ ها، نقش ها و طراحی های مختلف تولید می شوند.

پارچه های مبل تنوع و کیفیت های مختلفی دارند. یکی از بهترین انتخاب هایی که به شما پیشنهاد می کنیم پارچه مبلی zx شیک است. پارچه ها شکل ها و بافت های متفاوتی دارند. پارچه های مبلی هم به این صورت هستند، این پارچه ها هم دارای بافت های متفاوتی هستند از پارچه هایی با بافت های شل گرفته تا پارچه هایی با بافت های سفت و محکم هستند. این شل بود و محکم بودن باعث می شود که استحکام پارچه کم یا زیاد شود.

برای پارچه هایی که بافت مستحکم تری دارند شست و شو بسیار ساده تر است و دیرتر ظاهر خود را از دست می دهند ولی پارچه هایی که بافت شل تری دارند ممکن راحت با شست و شو از بین بروند.

خرید پارچه مبلی zx از نمایندگی

پارچه مبلی برای مبلمان ال

پارچه مبلی برای مبلمان ال در بازار پارچه مبلی انواع زیادی پارچه مبلی با تنوع بالا در طرح و رنگ وجود دارد.

در این میان شیک ترین و زیباترین پارچه ها برای مبلمان ال می باشد. پارچه هایی که برای مبلمان ال استفاده می شوند.

پارچه هایی که مناسب برای روکش کردن مبلمان ال می باشد در زیذر نام برده شده است.

  • پارچه مبلی بوگاتی
  • پارچه مبلی مازراتی
  • پارچه مبلی پورشه
  • پارچه مبلی zx

پارچه مبلی بوگاتی یکی از پارچه مبلی های مدرن و به روز به شمار می رود. این پارچه دارای طرحی مخملی و نرم است. پارچه بوگاتی دارای پرزی متوسط است و ظاهر مبل را به صورت سایه دار و خالی نشان می دهد. پارچه  مبلی های بوگاتی جز طرح های ساده و نسبتا سبک به شمار می آیند. پارچه مبلی بوگاتی برای مبلمان کلاسیک مناسب به نظر می رسد. این پارچه مبل دارای رنگ بندی های متفاوت است.

پارچه مبلی مازراتی دارای پرز کمی است، پستی و بلندی بافت را کمتر نشان می دهد. لطافت زیبای این پارچه برجستگی ها بسیار ریزی را نشان می دهد. دانه های ریز و کوچکی را در سطح خود نشان می دهد که باعث شده بافت آن یکدست به نظر برسد. بدلیل پود کم آن ممکن است سریع دچار سایش شود. این پارچه نیز تنوع گوناگونی در رنگ دارد.

 پارچه مبلی پورشه نرم و راحت است، این پارچه پرزهای کوتاهی دارد، این پارچه تنوع زیادی در طرح و رنگ دارد. این پارچه مبلی خواب ندارد و این پارچه مبلی به صورت ساده و طرح دار وجود دارد.

پارچه مبلی zx یکی از پارچه مبلی های به روز و جذاب است. این پارچه دارای طرح ها و رنگ های متنوع است. این پارچه دارای پرزهای متوسط است که نه مبل را خالی و نه آن را به صورت سایه دار نشان می دهد. این پارچه بسیار نرم و لطیف است. این پارچه برای هر نوع طراحی و دکوری مناسب به نظر می رسد. این پارچه قابل شست و شو است و پس از شست و شو دچار هیچ تغییری نمی شود. کیفیت این پارچه بسیار بالاست به صورت پس از مدتی دچار کوبیدگی نمی شود.

خرید پارچه مبلی zx

خرید پارچه مبلی zx پارچه مبلی های زیادی در بازار است. اما گروهی از این پارچه ها برای روکش کردن مبلمان ال مناسب اند.

هم اکنون در بارار پارچه مبلی راجتی پارچه مبلی zxموجود است که جایگزین خوبی برای پارچه های بوگاتی، مازراتی و پورشه می باشد.

این پارچه نیز تولید کشور چین بوده و وارداتی است.

پارچه مبلی zx بسیار شیک و بادوام است. پارچه مبلی zx  به دلیل بافت یکپارچه ای که دارد قسمت های مختلف را به صورت همسان و زیبا نشان داده و سایه روشن ایجاد نمی کند. پس از استفاده از آن متوجه خواهید شد که این پارچه از بسیاری پارچه های موجود در بازار از کیفیت بیشتری برخوردار است. این پارچه دوام بالای را نسبت به نمونه های موجود دارد.

فروشگاه پارچه مبلی zx این پارچه با کیفیت را با قیمت هایی باور نکردنی به شما عرضه می کنند. عجله کنید و به مبل های خود چهره ای زیبا و دلنشین ببخشید و دوام و کیفت را به مبلمان خود هدیه کنید.

منظور از پارچه مبلی zx چیست؟

منظور از پارچه مبلی zx چیست؟ پارچه مبلی zx شیک، پارچه ای زیبا بادوام و با کیفیت است. این پارچه لطیف، زیبا، بدون سایه روشن، با استحکام زیاد است. این پارچه مبلی کیفیت بسیار بالایی دارد و پس از کار شدن روی مبل سطح یکدست و زیبایی را به مبل می دهد. 

پارچه مبلی zx برای مبلمان راحتی، مبلمان تمام پارچه، در میز نهار خوری و سرویس خواب استفاده می شود. این پارچه بدلیل ظرافت و سادگی که دارد همیشه شیک و به روز به نظر می رسد. رنگ های زیبا و خاص این پارچه به علاقه مندان به رنگ ها اجازه ست کردن رنگ های مختلف و زیبا را درکنار هم را می دهد.

کاملترین راهنمای خرید پارچه مبلی zx

کاملترین راهنمای خرید پارچه مبلی zx درکوریتو و چیدن رنگ ها و فضاها در کنار هم یک هنر است . تولید پارچه های مبلی زیبا به واسطه ی بهترین رنگ ها طراحی شده است و زیبا ترین شکل را به مبل ها و منزل شما می بخشد.

برای خرید پارچه مبلی zx با کارشناس مجرب مجموعه ی ما تماس بگیرید و راهنمای خرید پارچه مبلی را دریافت کنید. کارشناسان ما ضمن ارائه مشاوره به شما عزیزان، شما را طراحی، دکور، زیبایی مبل و در خرید یاری می کنند.

کیفیت و زیبایی این پارچه مبلی شما را مشتری دائمی خرید پارچه از این برند می کند به ما اعتماد کنید و شکل زیبایی به سر و روی مبل ها و خانه خود ببخشید.

تمیز کردن پارچه مبلی zx با چند ترفند کاربردی

تمیز کردن پارچه مبلی zx با چند ترفند کاربردی از ویژگی های مهمی که پارچه های مبلی و یا هر پارچه ی دیگری را از برند های دیگر متمایز می کند قابلیت شستشو این نوع پارچه ها است. چرا که ما انتظار داریم در ازای هزینه ای که پرداخت می کنیم کیفیت و زیبایی دریافت کنیم.

تمیز کردن پارچه مبلی zx یکی از اسان ترین کارهایی است که تاکنون کرده اید. این پارچه ها بدلیل استفاده شدن از بهترین کیفیت نخ در آن ها، استفاده از بروز ترین تکنولوژی ها در بافت آن ها جنس بسیار مستحکم، الیاف یکپارچه و پیوسته ای دارند که پس از شست و شو هیچ گاه دچار تغییر رنگ، پود افتادن، سایه افتادن، کچلی پارچه، بیرون زدگی نخ نمی شود.

لکه ها عضو جدایی ناپذیر زندگی و میهمانی های ما هستند، پاک کردن لکه از روی این پارچه ها با ساده ترین لکه گیری به وسیله ی دستمال مرطوب و کمی ماده پاک کننده امکان پذیراست. بدلیل رنگ استفاده شدن در این پارچه ها محل لکه گیر یه هیچ وجه دچار تغییر رنگ نسبت به سایر قسمت ها نمی شود. اگر زیاد مهمانی می گیرید اگر فرزند کوچک دارید پارچه مبلی zx بهترین انتخاب برای شماست .

فروشگاه پارچه مبلی zx در مشهد

فروشگاه پارچه مبلی zx در مشهد پارچه مبلی zx یکی از مدرن ترین و بروز ترین پارچه مبلی هایی است که تاکنون دیده اید. تنوع رنگ، تنوع شکل، طراحی منحصر به فرد این نوع پارچه را در هیچ پارچه مبلی دیگر ندیده اید.

برای دیدن رنگ لعاب زیبایی این پارچه ها به فروشگاه های ما در سراسر کشور و فروشگاه ما در مشهد سر بزنید شوکه خواهید شد. پارچه مبلی zx سعی بر آن داشته تا تمام سلیقه ها را بشناسد و متناسب با آن ها پارچه تولید کند، ما برای هر سلیقه فکر کرده ایم به فروشگاه ما در مشهد سر بزیند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com