بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی ایرانی / پارچه مبل جیر / خرید پارچه مبل جیر درجه یک

خرید پارچه مبل جیر درجه یک

پارچه مبل جیر یکی از انواع مختلف پارچه مبل ها می باشد و امروزه طرفدران و مصرف کنندگان بسیار زیادی را نیز دارد.

جیر در واقع یکی از مدل های پارچه مبل است که کیفیت و قیمت قابل قبولی را نیز دارد و همین موضوع به نحوی باعث مصرف از این نوع جنس پارچه است.

اما این بسیار مهم و حیاتی است که پارچه مبل جیر درجه یک باشد تا دوام و کیفیت بسیار بالایی را به مصرف کنندگان ارایه دهد.

خرید پارچه مبل جیر درجه یک

پارچه مبل جیر چه ویژگی هایی دارد؟

پارچه مبل جیر چه ویژگی هایی دارد؟ پارچه مبل جیر خود نیز شامل انواع مختلفی است از جمله این که پارچه مبل جیر هم از نوع طبیعی است و هم از نوع مصنوعی آن در بازار وجود دارد و هر یک از این نوع ها طرفداران مصرف کنندگان خود را دارد که همه ی این انتخاب کنندگان محصول هم از انتخاب خود راضی و خرسند می باشند.

اما اگر این که این موضوع را با این سوال که پارچه مبل جیر چیست؟ مطرح کنیم کنیم و این که کیفیت کار ما در تولید و عرضه  این پارچه مبل جیر در چه چیز است ؟

میشود به مواردی مهم و بسیار حیاتی در مورد جنس و کیفیت این پارچه مبل جیر اشاره کرد مثلا استحکام پارچه مبل  جیر در تراکم آن است حالا این یعنی چه ؟ اگر بخواهیم ساده بگوییم استحکام پارچه مبل جیر به بافت آن بستگی دارد یعنی این که هر چه متراکم و فشرده تر باشد کیفیت بالاتری را به ما ارایه می دهد و به طبع قیمت نسبی آن نیز با افزایش یافتن تراکم بیشتر میشود ولی از این افزایش قیمت جزئی میتوان چشم پوشی کرد و محصول با کیفیت تری را خریداری کرد که در طول زمان استفاده طولانی از پارچه مبل جیر دچار استهلاک نشود و در طولانی مدت هم به ما خدمات خوبی را ارایه دهد.

در مورد کثیف شدن پارچه مبل جیر اصلا جای نگرانی نیست چرا که جنس این نوع پارچه ها به نوعی است که به راحتی قابل شستشو و تمیز شدن است اما یک نکته بسیار مهم در مورد پارچه مبل جیر این است که آب پارچه جیر را به راحتی خراب میکند بنابراین باید در هنگام تمیز کردن پارچه جیر این اهتمام را به کار گیرید که پارچه مبل جیر در حین تمیز کردن خیس نشود.

یکی از موارد و ویژگی های دیگری که پارچه مبل جیر دارد این است که در طول زمان ممکن است دچار ساییدگی شود و این موضوع اجتناب ناپذیر می باشد.

جدید ترین مدل های پارچه مبل جیر

جدید ترین مدل های پارچه مبل جیر پارچه مبل جیر انواع مختلفی دارد و به اسم های متفاوتی نیز شناخته می شود از جمله ی آن  ها میتوان به مواردی مثل پارچه مبل جیر , چرم جیر و یا چرم مخملی نیز شناخته میشود.

پارچه مبل جیر مناسب استفاده در مبلمان های راحتی نیز میباشد که به آن ها ظاهری مناسب و راحت و شیک و زیبا را می دهد و در حال در حین استفاده یک محل گرم و نرم را به مبلمان ما می دهد همه ی این موضوعات شاید به خودی خود موجب این شود که یک مصرف کننده از این نوع محصولات پارچه ای استفاده کند.

هر روزه مدل های جدید و متنوعی از پارچه مبل جیر تولید و عرضه میشود که هر یک تفاوت هایی با سایر هم نوع های خود دارد که این تفاوت های و گستردگی لازم و کافی برای این نوع پارچه ها کاری میکند که همه ی سلیقه ها را پوشش دهد و کاری کند که همه ی مصرف کنندگان رضایت خاطر را داشته باشند و این یکی از ویژگی های بسیار خوب این نوع پارچه ها می باشد.

جدید ترین مدل های پارچه مبل جیر در رنگ ها و و تراکم های متفاوت تولید میشود که هر یک از این رنگ ها و تراکم ها یک محصول متفاوت و جالب را در اختیار مشتری ها قرار می دهد تا همگی در قیمت ها و کیفیت های متفاوت حق انتخاب داشته باشند و همین حق انتخاب گسترده در انتخاب پارچه مبل جیر باعث می شود که ما بیشترین دقت خود را در انتخاب این نوع جنس به کار گیریم و سعی بر این باشد تا بهترین نوع خود را انتخاب کنیم.

چگونه با تولید پارچه مبل جیر میلیاردر شویم؟

چگونه با تولید پارچه مبل جیر میلیاردر شویم؟ همانطور که ذکر شد پارچه مبل جیر به سبب قیمت مناسبی که در اختیار مصرف کنندگان میگذارد بسیار محبوب است و همین موضوع که بسیار متقاضی در این حوزه زیاد است شاید موجب این شود که افراد زیادی وارد حوزه ی تولید پارچه مبل جیر شوند و به تولید انبوه این نوع محصولات بپردازند اما نکات بسیار مهمی در مورد این موضوع وجود دارد که چطور و چگونه پارچه مبل جیر خود را تولید کنیم وجود دارد حتما اجتناب ناپذیر است که برای تولید پارچه مبل جیر ابتدا باید با افراد حوزه تولید صنعت مشورت زیادی صورت گیرد و از افراد با تجربه و ماهر و با دانش در این زمینه کار شود تا بتوان بهترین نوع کیفیت را عرضه داد چرا که در این نوع جنس پارچه کیفیت از اهمیت ویژه ای بر خوردار است و همین کیفیت شاید امضای کار محصولات  تولیدی شما شود و باعث فروش بیش از بیش شما شود. 

همه ی این موضوعات تولید با کیفیت بخش بسیار مهم و اولیه ی کار است اما بخش  بسیار مهم دیگر این فرآیند این است که پس از تولید با کیفیت این پارچه مبل جیر باید حتما یک تیم بازار یابی قوی در کار باشد تا بتواند با رایزنی و کار های بی شمار این محصولات تولید با کیفیت را به فروش برساند چرا که تولید بدون فروش امکان ندارد و حتما باید  مشتریان این نوع پارچه مبل جیر را شناسایی کنیم و محصولات خود را به آنان عرضه کنیم و آن ها را به نحوی مجاب کنیم تا از محصولات ما استفاده کنند.

یک بازار بسیار مطلوب و خیلی خوب در پیش روی این پارچه مبل جیر وجود دارد و ما میتوانیم محصولات تولیدی خود را به عنوان صادرات عرضه کنیم و از سود بسیار بالا و خوبی استفاده کنیم.

مرکز خرید پارچه مبل جیر

مرکز خرید پارچه مبل جیر مرکز خرید پارچه مبل جیر به مشتریان مختلفی سرویس میدهد . از ویژگی های مرکز خرید پارچه مبل جیر این است که انواع مختلف و گستردگی های بسیار زیادی از این نوع پارچه جیر وجود دارد که به مشتریان در کیفیت و قیمت های متفاوتی پارچه های جیر را ارایه میدهد و مشتریان ما حق انتخاب بین محصولات با کیفیت را دارند و همین موضوع باعث میشود که از خرید  خود حس رضایت خوبی داشته باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش انواع پارچه مبلی

نمایندگی فروش انواع پارچه مبلی در فروشگاه سیاح مشهد

نمایندگی فروش انواع پارچه مبلی در اکثر شهرهای کشورمان موجود است. خرید از نمایندگی های …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.