پارچه مبلی
خانه / پارچه مبلی مکبر / سایت فروش انواع پارچه مبلی مکبر

سایت فروش انواع پارچه مبلی مکبر

سایت های زیادی خود را فروشنده و مرکز فروش اصلی انواع پارچه مبلی مکبر معرفی می کنند، آیا تمامی آنها خود شرکت پارچه مبلی مکبر هستند؟
قطعا جواب سوال بالا خیر است و نمی توان این مسئله را باور کرد که چندین سایت مختلف متعلق به یک شرکت باشند ممکن است گاهی یک شرکت هولدینگ تصمیم بگیرد برای افزایش فروش و ایجاد سرنخ های جدید در بین مشتریان و جذب آنها برند های مختلفی را به دست بگیرد و برای هر کدام از آنها سایت مجزایی در نظر داشته باشد اما اینکه سایت های مختلف ارائه دهنده یک مدل پارچه خاص باشند معمولا عرف نیست.

سایت پارچه مبلی مکبر

پارچه مبلی های مکبر یکی از قدیمی ترین برند های مبلمان در تهران هستند که متعلق به یک تاجر قوی و قدر در زمینه انواع پارچه مبلی است. معمولا به صورت مزدی نمونه مبلی های خود را مونوپل کرده و سپس با برند و طاقه پیچ مکبر در بازار می فروشند.
یکی دو سایت اصلی دارند که بقیه مراکز اینترنتی جزو مشتریانی هستند که قصد دارند خود را جای شرکت اصلی جا بزنند و برای جلب رضایت مشتری از این ترفند بهره می برند.
برای خرید بهتر نیست به خود دفتر تهران و مرکز فروش اصلی پارچه مبلی مکبر مراجعه داشته و با خیالی آسوده از طریق مدیر عامل شرکت خریدتان را انجام دهید؟

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت بازرگانی پارچه مبلی شانیل
شماره موبایل: 09192725381
پست الکترونيکي: mgharaei15@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.