بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه لارامب / شرکت پخش پارچه لارامب در شمال کشور

شرکت پخش پارچه لارامب در شمال کشور

خرید پارچه لارامب ارزان از درگاه های گوناگون امکان پذیر است. در این زمینه می توان به وب سایت های مختلف اینترنتی هم مراجعه کرد. در این وب سایت ها علاوه بر این که خرید و فروش انجام می شود، به شکل کامل درباره پارچه های لارامب و نکات آنان صبحت شده است. 

عموماً برای محل کار، بهترین پارچه لارامب، است. یا می توان از پارچه های ساده و تک رنگ استفاده کرد. این مسئله کاملاً به سلیقه و نوعی دکوراسیون دفتر کار دارد. شاید کسی از پارچه گلدار خوشش بیاید و بهتر آن را با دیگر اجزای دفتر خود ست کند؛ اما بیشتر دیده شده که از رنگ های تیره برای پارچه های مبلی محل کار استفاده می کنند. 

شرکت پخش پارچه لارامب در شمال کشور

توضیح کلی در مورد پارچه لارامب

توضیح کلی در مورد پارچه لارامب تولید پارچه لارامب از سوی شرکت های نساجی صورت می گیرد. این کارخانه ها در نقاط گوناگون کشور فعالیت می کنند و ما شاهد هستیم که روزانه هزاران متر مربع پارچه را به بازار عرضه می دارند. 

پارچه لارامب همان گونه که دارای نام های گوناگونی هستند، رنگ های متفاوتی هم دارند. شرکت های تولید کننده، این رنگ ها را برای پارچه ها بیشتر بر می گزینند:

آبی

مشکی

صورتی

آبی آسمانی

قهوه ای

و  ده ها رنگ دیگر 

تولیدی ها سعی می کنند تا بهترین محصول خود را به بازار عرضه کنند. این طور آن ها می توانند با کالاهای مشابه خارجی که به وفور هم در کشور پیدا می شود، رقابت نمایند و بازار را به گونه ای در تسخیر خود در بیاورند. البته این کاری بس دشواری به نظر می رسد

پارچه لارامب که در کشور تولید می شوند، انواع مختلفی دارند. تنوع در این پارچه ها هم زیاد است. شما می توانید در طرح های متنوع پارچه لارامب را دیده و بپسندید. 

این تولید کنندگان پارچه های مختلفی را تولید می کنند و به بازار عرضه می دارند. اگر به دنبال نمایندگی پارچه مبلی یزد و یا هر کمپانی دیگری هستید، می توانید به بازارهای مختلف سر بزنید. در این بازارها شرکت های گوناگون نمایندگی های فعال دارند. 

عوامل تاثیر گذار بر کیفیت پارچه لارامب

عوامل تاثیر گذار بر کیفیت پارچه لارامب مبلمان منزل یکی از مهم‌ ترین عناصر زینت‌ بخشی و تزئینی آن محسوب می‌ شوند. یک انتخاب دقیق در مورد طرح و رنگ مبلمان، می‌ تواند زیبایی فضای یک خانه و یا محل کار را دوچندان کند. در این میان پارچه‌ ای که برای مبل در نظر خواهید گرفت، حرف اول را خواهد زد. معمولا اولین موردی که در هنگام انتخاب پارچه مبلی به ذهن ما خطور می‌کند، طرح و رنگ آن است. اما طرح و رنگ پارچه مبلی نمی‌تواند شرط کافی برای انتخاب آن باشد. بلکه باید عوامل دیگری را نیز مد نظر قرار دهیم. 

عوامل تاثیر گذار بر کیفیت پارچه لارامب عبارتند از :

دوام و ماندگاری پارچه اهمیت میزان مقاومت و ماندگاری یک پارچه مبلی به عوامل متعددی مانند میزان استفاده از آن در طول روز، محل استفاده از آن، مدت زمانی که قصد استفاده از آن را دارید و… بستگی دارد. برای مثال اگر قصد استفاده روزمره از مبلمان خود را دارید، و یا قرار است از این پارچه مبلی در اطاق کودک استفاده شود و یا حتی در منزل خود از یک حیوان خانگی نگه‌داری می‌کنید، بهتر است توجه ویژه‌ای به جنس پارچه مبلی و میزان ماندگاری و کیفیت آن داشته باشید. در هنگام انتخاب پارچه مبلی باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

الگو‌ ها و طرح‌ های بافته شده به دلیل تراکم بالای تار و پود‌ ها و بافت تنگ و سفت آن‌ ها ماندگاری بیشتری نسبت به طرح‌ های چاپ شده دارند. تراکم تار و پود به تعداد تار های موجود در هر اینچ مربع از پارچه اطلاق می‌ شود و هرچه این میزان بیشتر باشد، جنس پارچه مبلی از دوام بیشتری برخوردار خواهد بود.

همان‌طور که قبلا نیز گفته شد، جنس پارچه خود را براساس نوع استفاده از آن انتخاب کنید. برای مثال در صورتی که می‌خواهید مبلمانتان را حیوان خانگی خود شریک شوید، بهتر است پارچه‌ های مبلی از جنس میکروفیبر و یا چرم را در اولویت خود قرار دهید. زیرا این نوع از پارچه‌ های مبلی علاوه بر ماندگاری بالا، به سادگی نیز قابل پاک شدن هستند.

استایل و سبک پارچه مبلی

بهتر است پارچه‌ ای را برای مبلمان خود انتخاب کنید که هم با سایر قطعات مبلمان و هم با دکوراسیون منزلتان هم‌خوانی مناسب را داشته باشد.

پارچه مبلی شما باید متناسب با استایل و کاراکتر قطعه‌ای که قرار است آن را بپوشاند، باشد. برای مثال یک پارچه مبلی با طرح و استایل سنتی برای یک دکوراسیون و مبلمانی با حالت سنتی مناسب خواهد بود. مگر آنکه قصد ماجراجویی برای امتحان تلفیق سبک‌های مختلف با یکدیگر را داشته باشید! همچنین اشکال پارچه مبلی (برای مثال طرح‌های هندسی موجود بر روی آن) نقش مهمی در ایجاد روح و فضای درخور منزل و یا محل کار شما خواهد داشت.

برخی از طرح‌های پارچه مبلی رسمی‌تر و برخی دیگر به نظر صمیمی‌تر می‌آیند. در انتخاب خود حتما به این موضوع نیز توجه کنید.

به مقیاس و اندازه‌های طرح موجود بر روی پارچه مبلی توجه کنید. اگر فضایی که قرار است مبلمان‌تان در آن استفاده شود به اندازه کافی بزرگ است، بهتر است از مدل‌هایی با طرح‌های بزرگتر استفاده کنید.

رنگ پارچه مبلی

همان‌طور که قبلا نیز گفته شد، رنگ پارچه مبلی معمولا اولین فاکتوری است که در انتخاب آن مورد توجه قرار می‌گیرد. رنگ پارچه مبلی تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون شما خواهد داشت، به خصوص اگر ابعاد مبل‌های شما بزرگ بوده و فضای زیادی از اطاق را به خود اختصاص می‌دهد.

رنگ پارچه مبلی خود را به گونه‌ای انتخاب کنید که در طولانی مدت باعث دل‌زدگی شما نشود. از همین رو انتخاب رنگ‌های خنثی می‌ تواند مطمئن‌ تر از سایر رنگ‌ های دیگر باشد.

در صورت نگه‌داری از یک حیوان خانگی و یا کودک در محل مورد نظر، از انتخاب پارچه‌ های ظریف و رنگی خودداری کنید.

برای انتخاب بهترین رنگ متناسب با خلق‌ و‌ خوی شما، بهتر است به میزان گرمی و یا سردی رنگ پارچه مبلی نیز توجه کنید. رنگ‌ های سرد و گرم تاثیر بسزایی در تنظیم خلق‌ و‌خوی افراد آن محل خواهند داشت.

از انتخاب رنگ‌ های بسیار رایج و روزمره بپرهیزید (مگر اینکه از صمیم دل به آن‌ ها علاقه داشته باشید!) زیرا ممکن است با گذشت مدت زمان اندکی و تغییر رنگ‌ های مد روز، پارچه مبلی شما نیز ا چشمتان بیوفتد.

به غیر از موارد گفته شده، عوامل دیگری نیز باید در انتخاب یک پارچه مبلی مد نظر گرفته شوند. 

مقاومت در برابر محو شدن رنگ: این عامل در فضاهایی که به شدت تحت نور خورشید قرار دارند باید مد نظر گرفته شود.

مقاومت در برابر کپک زدگی: اگر مبلمان شما در آب‌ و‌ هوای مرطوبی مانند نواحی شمالی و جنوبی کشور مورد استفاده قرار خواهند گرفت، دقت ویژه‌ ای بر روی این عامل داشته باشید.

آلرژی: در صورتی که شما و یا شخصی از نزدیکان شما به آلرژی مبتلا است، از پارچه‌ های لارامب استفاده کنید. زیرا این نوع از پارچه‌ ها بدون پرز هستند و گرد و غبار را در فضا پراکنده نمی‌ کنند.

راهنمای کامل خرید پارچه لارامب

راهنمای کامل خرید پارچه لارامب برای خرید انواع پارچه لارامب گزینه های متفاوتی وجود دارد. سر زدن به فروشگاه ها و بازارهای پارچه فروشی ها یکی از این گزینه ها می باشد. فرقی نمی کند کجا زندگی می کنید، به فروشگاه های پارچه مراجعه کنید. این فروشگاه ها انواع پارچه رومبلی را به فروش می رسانند. 

در شهرهای بزرگتر که قضیه کاملاً فرق می کند. در آن‌جا شما با بازار های متنوع روبه‌رو هستید. طبعاً در چنین بازارهایی شما می تواند انواع گوناگونی از پارچه های رو مبلی را خریداری کنید.

خری از این گونه از پارچه، از خود مبل فروشی‌ها هم امکان پذیر است. البته خرید اینترنتی را نیز نباید از یاد برد. 

بهترین گزینه برای خرید یک پارچه لارامب، با کیفیت و زیر قیمت بازار، مراجعه به وب سایت های اینترنتی می باشد. فروشگاه‌های آنلاین کالای خریده شده شما را با ارسال رایگان در هر نقطه از ایران که زندگی می کنید، انجام می دهند. 

دیگر نیازی نیست سرگردان شوید و به دنبال پارچه رومبلی ساعت ها و بلکه روزها را بگردید. راه مناسب این است که در خانه آسوده خیال بنشینید و با سر زدن به فروشگاه های اینترنتی، بهترین پارچه را با رنگ های مختلف برگزینید و پس از چندی که به دست تان رسید از آن استفاده کنید. در وب سایت ها، خرید اینترنتی پارچه مبلی مخمل یزد هم مقدور است. از فروشگاه های آنلاین می توانید قیمت پارچه مبلی شاتل یزد را هم جویا شوید. 

تجارت پارچه لارامب در خاورمیانه

تجارت پارچه لارامب در خاورمیانه تجارت پارچه لارامب درجه یک از طریق صادرات در بازار ها به فروش گذاشته می شود. محصولات مورد نظر با توجه به کارایی که دارند می توانند در بازار ها به طور عمده به فروش گذاشته شوند.

پارچه لارامب نمونه ای از پارچه هایی است که به منظور استفاده در انواع مختلف مبل ها مورد کاربری قرار می گیرد و در نمونه های مختلفی وارد بازار ها می شود.

در بازار های کشور ما انواع پارچه لارامب مورد داد و ستد قرار می گیرد که هر کدام از آن ها از نظر کیفی با نمونه دیگری متفاوت می باشد. این پارچه ها می توانند مبل هایی زیبا را تولید کنند که در دکوراسیون منازل جلوه ای خاص را بوجود می آورند. پارچه های مورد نظر برای این که در بازار ها به فروش گذاشته شوند روش های متعددی در پیش گرفته می شود که در این جا روش های مورد نظر را ذکر می کنیم:

صادرات پارچه لارامب

فروش سنتی پارچه مبلی لارامب

فروش مستقیم پارچه مبلی لارامب

فروش اینترنتی پارچه مبلی لارامب

در بین روش های مختلف برای فروش انواع پارچه مبلی لارامب صادرات آن ها می باشد. این شیوه معاملاتی در بازار های جهانی انجام می شود که زمینه را برای ایجاد سود های کلان فراهم می آورد. انواع و اقسام پارچه ها در فروشگاه های اینترنتی به نمایش گذاشته می شود که کار را برای مشتریان بازار ها بسیار آسان می کند. کشور های مختلفی متقاضی برای این پارچه ها هستند که در این جا چند نمونه از آن ها را ذکر می کنیم:

کشور عربستان

کشور قطر

کشور روسیه

کشور ترکیه

کشور ازبکستان

خرید و فروش انواع پارچه رومبلی به صورت فوق العاده در فصولی از سال انجام می گیرد. در این حراجی ها است که می شود بهترین نوع پارچه لارامب را با قیمت های کم خریداری کرد. 

اما در حال حاضر برای خرید یک پارچه لارامب با قیمت پایین می توان به وب سایت های اینترنتی مراجعه نمود این وب سایت ها انواع پارچه رومبلی را با نرخ های پایین تر از بازار به فروش می رسانند.

برای این که از قیمت گذاری پارچه لارامب و صادرات پارچه لارامب اطلاع به دست بیاورید، بهتر است به شرکت هایی مراجعه کنید که در کار صادرات و واردات می باشند. این شرکت ها قیمت روز را برای تان اعلام می کنند. 

از طرفی، کارخانه های تولید کننده هم قیمت صادرات این نوع پارچه را برای تان خواهند گفت. بهتر است در این زمینه با شماره های کارخانه ها، بخش فروش تماس گرفته و از تازه ترین قیمت های پارچه لارامب صادراتی، اطلاع حاصل کنید. 

قیمت پارچه صادراتی رابط مستقیمی به کیفیت، ابعاد، طرح، رنگ و همچنین شرکت سازنده دارد. برخی از این شرکت ها در بیرون از مرز ها هم پرآوازه هستند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.