بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / فروش فوق العاده پارچه مبلی تیکه ای

فروش فوق العاده پارچه مبلی تیکه ای

ایا از فروش فوق العاده پارچه مبلی های تیکه ای یا ته طاقه مطلع هستید؟ بسیاری از این پارچه مبلی ها در ابعاد متری موجود می باشد که شما عزیزان چنان چه تمایل به دانستن قیمت ومتراژدقیق این تیکه پارچه ها دارید کافی است تماس بگیرید تا قیمت فوق العاده مناسب پارچه مبلی تیکه ای را در اختیارتان بگذاریم خوشبختانه تنوع طرح ورنگ های بسیاری در این نمونه پارچه ها به چشم میخورد که باعث میشود دست شما در سفارش باز باشد تا خریدی عالی را تجربه کنیدناگفتنی نماند که فروش این نمونه پارچه مبلی ها محدود است وسریع فروخته میشود لذا اگر برای خرید مسر هستید سریعتر اقدام کنید تا این فروش فوق العاده را از دست ندهید.

فروش فوق العاده پارچه مبلی تیکه ای بازار داغ و پر رونقی دارد. در انتخاب مبل علاوه بر این که باید به مدل و نوع چوبی که در ساخت آن استفاده شده توجه کرد باید به کیفیت پارچه مبل هم توجه ویژه ایی کرد.

فروش فوق العاده پارچه مبلی تیکه ای

چگونه با ویژگی های پارچه مبلی باکیفیت آشنا شویم؟

چگونه با ویژگی های پارچه مبلی باکیفیت آشنا شویم؟

ویژگی پارچه مبلی باکیفیت شامل گزینه های زیر می شود:

 • پارچه مبلی با کیفیت باید با گذشت زمان پرزهایش نخوابد.
 • پارچه مبلی مرغوب باید ضدآب و ضد لک باشد.

در هنگام انتخاب پارچه رومبلی باید به گزینه های زیر توجه کرد:

 • انتخاب رنگ پارچه رومبلی بسیار مهم است شما باید در هنگام خرید این محصول به رنگ وسایل منزل خود توجه کنید تا بتوانید رنگ پارچه رومبلی را با اثاثه منزل خود ست کنید. علاوه بر این اگر کودک خردسال یا حیوان خانگی در منزل دارید از پارچه های رومبلی تیره رنگ استفاده کنید.
 • در هنگام خرید پارچه رومبلی باید به تراکم پارچه توجه کرد. چون هر چه تراکم پارچه بیشتر باشد. پارچه در مقابل ساییده شدن مقاومت بالایی دارد و با گذشت زمان شکل ظاهری پارچه حفظ می شود.

ایده های استفاده از پارچه مبلی تیکه ای

ایده های استفاده از پارچه مبلی تیکه ای

ایده های استفاده از پارچه مبلی تیکه ای شامل موارد زیر می شود:

 • شما می توانید از پارچه های رومبلی تیکه ای برای دوخت روبالشتی و روتختی استفاده کنید.
 • از این پارچه ها می توان زیرانداز تهیه کرد.

پارچه های مبلی به طور کلی به سه دسته زیر تقسیم می شوند:

 • پارچه رومبلی که از الیاف طبیعی مانند پنبه؛ نخ؛ پنبه؛ کتان؛ ابریشم و… ساخته شده است.
 • پارچه رومبلی که از الیاف مصنوعی مانند نایلون؛ پلی استر؛ ویسکوز و… ساخته شده باشد.
 • پارچه رومبلی ترکیبی

برای آشنایی شما با انواع پارچه های رومبلی ما سعی کرده ایم نمونه های مختلف این پارچه ها را بر شما تشریح کنیم:

 • پارچه مبلی مازراتی: برخی از افراد پارچه های مازراتی مبلی را جزو پارچه های لوکس و لاکچری می دانند. روی سطح این پارچه می توان دانه های ریزی مشاهده کرد که به طور مرتب کنار هم چیده شده اند. این پارچه از نظر شکل ظاهری مانند پارچه مخمل می باشد ولی ناهمواری کمتری دارد. پارچه مازراتی مبلی با گذشت زمان پرزهای آن می خوابد و رطوبت هم به خود جذب می کند. ولی از نظر شکل ظاهری زیبا می باشد.
 • پارچه مبلی نخی و پنبه ای: از ویژگی های این پارچه به گزینه های زیر می توان اشاره کرد: ۱_ این پارچه نرم می باشد. ۲_ به راحتی و با استفاده از دستمال نم دار می توان لکه های آن را از بین برد. ۳_ این نوع پارچه با گذشت زمان پرزهایش از بین نمی رود. ۴_ این پارچه نباید در مقابل نور خورشید قرار بگیرد چون آفتاب باعث می شود رنگ پارچه از بین برود. 
 • پارچه رومبلی کتان: این نوع پارچه با گذشت زمان دچار سایش می شود و شستن آن به راحتی انجام نمی شود به خاطر همین توصیه می شود کسانی که حیوان خانگی دارند به هیچ عنوان از این پارچه استفاده نکنند. 
 • پارچه مبلی نانو: این نوع پارچه از جدیدترین پارچه های رومبلی می باشد و نسبت به دیگر پارچه های رومبلی مزیت های زیادی دارد که ما به آن ها اشاره می کنیم : ۱_ این پارچه ضد آب؛ ضد لک؛ ضد حریق می باشد. ۲_ این پارچه آنتی باکتریال است و بسیار نرم؛ راحت و شیک می باشد.
 • پارچه رومبلی پشمی: از ویژگی های این پارچه به موارد زیر می توان اشاره کرد: ۱_ این پارچه می تواند گرما را به خود جذب کند به خاطر همین بهترین گزینه برای فصل زمستان می باشد. ۲_ این پارچه در برابر پارگی و چروک مقاومت بالایی دارد. ۳_ این پارچه لطیف و نرم می باشد و کشش بالایی دارد. ۴_ کسانی که حیوان خانگی دارند نباید از این پارچه استفاده کنند چون تمیز کردن این پارچه به راحتی انجام نمی شود.
 • پارچه رومبلی چرم : یکی از مزیت های مهم این پارچه ها ضد آب بودن آن ها می باشد. علاوه بر این پارچه رومبلی چرم را می توان به راحتی با یک دستمال نمناک تمیز کرد. روی این پارچه نباید اشیای تیز فرو رود چون باعث سوراخ شدن آن ها می شود.
 • پارچه رومبلی مخمل : این پارچه استحکام خوبی دارد. سطح نرم و لطیف این پارچه باعث شده طرفداران خاصی پیدا کند. این نمونه در رنگ های متنوعی تولید می شود. برای کوسن انتخاب این پارچه فوق العاده است. این پارچه جزو پارچه های رومبلی لوکس می باشد.

کاملترین راهنمای انتخاب پارچه مبلی تیکه ای

کاملترین راهنمای انتخاب پارچه مبلی تیکه ای

کاملترین راهنمای انتخاب پارچه مبلی تیکه ای شامل موارد زیر می شود:

 • برای خرید پارچه مبلی تیکه ای حتما به سراغ برندهای معتبر بروید.
 • در هنگام خرید به نوع تراکم پارچه توجه کنید برای این منظور توصیه می شود به سراغ پارچه های کشی بروید.

علاوه بر این که کیفیت پارچه رومبلی باید مناسب باشد. رنگ؛ طرح و نقش روی پارچه هم بسیار مهم می باشد چون می تواند روی دکوراسیون منزل شما تاثیرگذار باشد. علاوه بر این در هنگام انتخاب پارچه رومبلی باید به نوع کاربرد مبل هم توجه کنید. به عنوان نمونه اگر به طور مداوم از مبل استفاده می کنید باید باکیفیت ترین رومبلی را خرید کنید که با گذشت زمان پارچه رومبلی کیفیت خود را از دست ندهد. به طور کلی در هنگام خرید این محصول باید به نکات زیر توجه کرد:

 • اگر مکان مورد نظر شما که می خواهید برای آن مبل بخرید کوچک می باشد به هیج عنوان پارچه رومبلی را از طرح های بزرگ و شلوغ انتخاب نکنید.
 •  اگر به طور مداوم از مبل استفاده می کنید باید حتما از پارچه های بادوام و مقاوم خرید کنید و سعی کنید رنگ های تیره را انتخاب کنید.
 • برای خرید مبل های کلاسیک و رسمی حتما از پارچه های رومبلی سفید استفاده کنید.
 • اگر می خواهید مبلی خاص تر انتخاب کنید می توانید به سراغ مبل هایی بروید که در ساخت آن ها جزئیات خاصی رعایت شده باشد.
 • اگر می خواهید چند سال از مبل های خود استفاده کنید باید به سراغ پارچه های رومبلی رنگ های خنثی مانند قهوه ای؛ کرم؛ خاکستری و.. بروید.
 • اگر می خواهید پارچه رومبلی با طرح های متنوع را انتخاب کنید حتما سعی کنید رنگ های مشابه استفاده کنید. تا بتوانید زیبایی این پارچه ها را چندین برابر کتید.
 • اگر مبل ها را می خواهید در مکان های پر رفت آمد استفاده کنید باید از پارچه های رومبلی گل دار و شلوغ استفاده کنید تا در هنگام کثیف شدن مبل ها لکه های پارچه ها دیده نشوند.

فروش پارچه مبلی تیکه ای ارزان قیمت

فروش پارچه مبلی تیکه ای ارزان قیمت

فروش پارچه مبلی تیکه ای ارزان قیمت می تواند شما را به در آمد بالایی برساند. بهترین پارچه رومبلی باید با گذشت زمان شکل ظاهری خود را از دست ندهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

بازار فروش پارچه مبلی مسکو مرغوب

پارچه مبلی مسکو مرغوب در بازار فروش پارچه مبلی با کیفیت های مختلفی به فروش می رسد. قیمت های ارائه شده در این مجموعه کاملا رقابتی و مناسب است. بهترین پارچه های م

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.