بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه رومبلی / لیست قیمت پارچه رومبلی گلدوزی شده

لیست قیمت پارچه رومبلی گلدوزی شده

پارچه رومبلی گلدوزی شده یکی از خاص ترین پارچه های موجود در بازار می باشد. این پارچه در حال حاضر یکی از پر فروش ترین پارچه های بازار می باشد. قبل از خرید این نوع پارچه رومبلی بهتر است که به لیست قیمت روز این محصول دست یابید.

ذوق و علاقه، طرح و نخ و هنر دست جمع آمدند تا شاهد ارائه پارچه رومبلی گلدوزی شده درخانه های خود باشید. گلدوزی تنها در نام خلاصه نمی گردد بلکه این پیچش طرح ها و رنگ ها سفیر آرامش است. این زیبایی هر نگاهی را که میزبانی کرده تا تبسمى را بدرقه اش کند. تولید کنندگان بر آن هستند تا با بکارگیری بهترین ابزار لازم و جدیدترین شیوه هاى گلدوزی اثری بدیع، چشم نواز و درخور هنر ایران عرضه نماید. پارچه های مشاهده شده از بهترین نخ ها و با هدف رقابت با برترین نمونه های موجود عرضه شده اند.

پارچه رومبلی گلدوزی شده

پارچه رومبلی گلدوزی شده

یکی از روش های متفاوت و زیبا برای زنده و شاداب تر کردن چیدمان خانه استفاده از پارچه مبلی گلدوزی شده در دکوراسیون است. این نوع پارچه های مبلی می تواند تأثیر بزرگی در نمای منزل داشته باشند و برای دکوراسیون در فصل بهار و تابستان بسیار جذاب و مناسب هستند. یکی از ساده ترین روش های افزودن گلدوزی در دکور منزل، استفاده از آنها با ترکیب چند رنگ روی رومبلی و یا کوسن روی مبل است. پارچه رومبلی گلدار دارای انواع زیر هستند:

  • پارچه مبلی گل ریز
  • پارچه مبلی گل درشت
  • پارچه مبلی تگ گل
  • پارچه مبلی گل برجسته
  • و …

پارچه رومبلی گلدوزی شده

لیست قیمت پارچه مبلی گلدوزی شده

به علت تنوع در رنگ و طرح تهیه لیست قیمت پارچه رومبلی گلدوزی شده کار آسانی نیست. اما مسئله قیمت فقط تنوع طرح و رنگ ها نیست. بلکه در شرایط فعلی بازار و به علت نوسانات شدید قیمت ها، باید حتماً روزانه لیست قیمت ها به روز گردد. از این رو شرکت های بازرگانی پارچه مبلی گلدار با به کارگیری کارشناسان فروش مجرب پاسخگوی شما می باشند.

پارچه رومبلی گلدوزی شده

فروش اینترنتی پارچه رومبلی گلدوزی شده

فروش اینترنتی پارچه مبلی گلدوزی شده بهتر است از سایت های داخلی انجام شود. در این سایت ها ضمن بالا بودن تنوع، امکان مقایسه بین انواع مدل های پارچه رومبلی وجود دارد. برخی از مشخصات کلی پارچه مبلی گلدوزی شده عبارتست از:

  • دارای وزن نسبتا بالا
  • برخورداری از ثبات رنگ بالا
  • دارای گل های برجسته بر روی آن
  • عدم سایش و از بین رفتگی در مرور زمان
  • عدم نخ کش شدن گلدوزی ها به مرور زمان
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

پارچه رومبلی چرم پارچه

سایت فروش پارچه رومبلی چرم پارچه

پارچه رومبلی چرم پارچه را این روزها بر روی انواع صندلی‌ های اپن آشپزخانه و …