گروه بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / انواع پارچه مبلی / نمایندگی فروش پارچه مبلی ترک مازراتی

نمایندگی فروش پارچه مبلی ترک مازراتی

پارچه مبلی ترک مازراتی از برترین نمونه هایی است که توسط نمایندگی های فروش عرضه می گردد، در ادامه مروری خواهیم داشت بر این پارچه گرانبها. لطفا با ما همراه باشید تا اطلاعات جالبی را در این زمینه به شما ارائه دهیم.

مدت هاست پارچه پورشه و پارچه مازراتی سردمدار فروشگاه پارچه شده اند و نگاه های زیادی را به سمت خود معطوف نموده اند. راستش را بخواهید ما نیز با شما هم عقیده ایم که پارچه انواع متفاوتی دارد و بر این باوریم چنین تنوعی سوسوی امیدی است تا دلخوش باشیم به این که آنچه طالبش هستیم در نمایندگی های فروش موجود است و هر آنچه سودای خریدش را در سر می پرورانیم در مراکز خرید قابل مشاهده می باشد. از میان دو پارچه مذکور، پارچه مازراتی را گلچین نموده ایم و برآنیم درخصوصش صحبت کنیم.

پارچه مبل ترک در کیفیت های زیادی در بازار عرضه می شوند.

در بازار ایران حتی بسیاری از پارچه های چینی نیز به نام های مازراتی و پورشه  وجود دارند که به نام پارچه های ترک و با کیفیت به فروش می رسند ولی کیفیت پارچه های اصلی را ندارند.

آیا از مراحل تولید پارچه مبل اطلاعاتی دارید؟ آیا می دانید پارچه مبل مرغوب چه ویژگی هایی دارد ؟ آیا می خواهید  از جدید ترین مدل های پارچه دیدن فرمایید ؟ 

در ادامه ی مقاله به بررسی مو شکافانه ی انواع پارچه های وارداتی چینی و ترک می پردازیم.

نمایندگی فروش پارچه مبلی ترک مازراتی

بهترین پارچه مبلی ترک مازراتی

بهترین پارچه مبلی ترک مازراتی اذعان نمودیم پارچه مبلی ترک مازراتی از بهترین های بازار است و مدت هاست دوشادوش پارچه پورشه در بازار پارچه، قامت راست کرده و دلبرانه جولان می دهد. پیش از آن که پارچه مازراتی را تعریف کنیم و ویژگی هایش را لیست نماییم، بهتر است مشخصات یک پارچه خوب و درجه یک را نام ببریم.

 • ثابت ماندن رنگ
 • عدم تغییر کیفیت در طول زمان

از میان تمام نکته هایی که حین خرید پارچه باید به آن دقت داشت، ثابت ماندن رنگ جایگاهی ویژه دارد. فراموش نکنیم چنانچه پارچه تغییر رنگ دهد هیچ کارایی برای ما نخواهد داشت و به معنای این است که پولمان را تمام و کمال دور بریزیم. کیفیت که اولویتی است مهم، باید در تیررس نگاهمان باشد، انتخاب جنسی بی کیفیت بی تردید ما را پشیمان خواهد کرد.

پارچه های مازراتی و پورشه بسیاری در سطح بازار وجود دارند که تولید چین هستند و کیفیت پارچه های اصلی ترک را ندارند.

بنابراین در هنگام خرید این گونه کالاهای وارداتی به فروشگاه های بزرگ و سایت ها و نمایندگی های معتبر مراجعه کنید تا کالای با کیفیت و اصل بخرید.

ثاب بودن رنگ : ارزش یک پارچه زمانی معلوم می شود که طی طولانی مدت بر اساس شست و شو ی مداوم تغییر رنگ ندهد و رنگ و لعاب خود را حفظ کند. با ما رنگ و لعاب فوق العاده به زندگیتان ببخشید.

مشخصات پارچه مبلی ترک مازراتی

مشخصات پارچه مبلی ترک مازراتی پارچه مبلی ترک مازراتی، به عنوان یک پارچه مدرن در میان همگان شناخته می شود، بنابراین اگر دکوراسیونی خانه شما مدرن است یا اگر در زمره کسانی هستید که از طرح ها و مدل های مدرن استقبال می کنید باید بگوییم، پارچه مبلی ترک مازراتی، همان نمونه ای است که شما را راضی خواهد کرد و رنگ و لعابی غافلگیرکننده به منزل و خانه تان خواهد بخشید. خواب پارچه مبلی ترک مازراتی، به گفته فعالان صنعت پارچه، اندک است و سطح روی این پارچه صاف نیست. بهتر است قبل از خرید پارچه مبلی ترک مازراتی، روی آن دست بکشید، با همین کار ساده متوجه خواهید شد که پستی بلندی های این پارچه هرگز همچون مخمل زیاد و قابل توجه نیست هرچند به قدری هم کم نیست که بتوانیم چشممان را به رویش ببندیم و از آن صرف نظر کنیم. مهم ترین ویژگی های پارچه مبلی ترک مازراتی، را در ادامه لیست خواهیم نمود:

 • خواب کم
 • کیفیت بالا
 • قیمت مناسب
 • تشابه به پارچه جیر
 • تشابه به پارچه مخمل
 • دارای پستی اندک

پارچه مبلی مازراتی بهترین انتخاب برای مبلمان مدرن هستند،  همانطور که در بالا گفته شد پارچه های مبل مازراتی ویژگی های خاصی دارد که آن را به پر طرفدار ترین پارچه مبل وارداتی در ایران کرده است. پارچه مبل ترک مازراتی رنگ و لعاب فوق العاده ای داشته و خواب خیلی کمی دارد.

امروزه پارچه های ترک زیادی همچون پورش، مازراتی ، مالچ و … وارد ایران می شوند که هم به صورت ترک و هم به صورت چینی های مشابه حضور دارند. نمایندگی ما به طور مستقیم از ترکیه پارچه های مبل مرغوب را وارد کشور می کند و آن ها را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد. 

نمایندگی فروش انواع پارچه مبلی ترک مازراتی

آنچه یک فروش استثنائی را برای این محصول رقم می زند کیفیت بالا و مرغوبیت مثال زدنی است. تلاش کرده ایم در ادامه مروری داشته باشیم بر هر آنچه فروش و عرضه این محصول را به اوج می رساند.

 • تمرکز بر کیفیت
 • بهره مندی از قیمت مناسب
 • عرضه در رنگ بندی های کاربرپسند
 • عرضه به صورت عمده
 • ارائه تخفیف به مناسبت های مختلف
 • فروش در طرح های متنوع
 • طراحی بر حسب نیاز مشتری

نمایندگی فروش این نوع پارچه را می توانید به شیوه های اینترنتی، تلفنی و حضوری دنبال نمایید.

سوفا فابریک تنها نماینده رسمی فروش انواع پارچه مبل ترکی مازراتی، با چندین و چند سال سابقه در زمینه ی پارچه های مبلی،  بهترین قیمت و کیفیت را برای شما به ارمغان می آورد.

همین حالا با ما تماس بگیرید تا پارچه مبل مرغوب خودتان را درب منزل تحویل بگیرید.

مهم ترین اصل نمایندگی ما ارائه ی بهترین خدمات به طور سراسری برای شما مشتریان عزیزیمان است. 

تمرکز بر کیفیت : تمامی هدف ما همواره بر اساس واردات و تولید بهترین پارچه ها بنا شده شده است.

بهره مندی از قیمت مناسب : به دلیل تجارب کافی هم.اره بهترین قیمت را برای شما تضمین می کنیم.

عرضه در رنگ بندی های کاربر پسند : همواره سعی و تلاش داریم تا بهترین رنگ ها و طرح هایی که مشتریان عزیز ما بیشترین خریداری را داشته اند را در اختیار بازار قرار داده تا ما هم فروش بیشتری داشته و شما هم از طرح های کاربر پسند روز دنیا استفاده کنید.

عرضه به صورت عمده : عرضه محصولات ما به طور سراسری انجام می پذیرد. 

ارائه تخفیف به مناسبت های مختلف، فروش در طرح های متنوع و به روز ، طرح های بر حسب نیاز شما،  همه و همه دلیل تمایز نمایندگی ما است. 

دلیل مرغوبیت پارچه مبل ترک چیست؟

دلیل مرغوبیت پارچه مبل ترک چیست؟ کشور ترکیه در صنعت نساجی و پارچه و مد و لباس در کل دنیا حرف اول را می زند و صادرات بسیاری   زیادی را در زمینه ی پارچه به کشور های اروپایی و آسیایی و آمریکایی دارد.

ولی آیا از دلیل مرغوبیت زیاد پارچه های مبل ترکاطلاعاتی دارید ؟ 

اما دلیل کیفیت و مرغوبیت چیست ؟ دلیل مرغوبیت این پارچه ها خواب کمتر آن ها و همچنین کیفیت بالای مراحل از تولید تا عرضه و بسته بندی آن هاست.

پارچه های مبل ترک جنس پارچه های فوق العاده ای دارند و با دست زدن به آن ها جنس آن ها را می توان احساس کرد. 

جدید ترین مدل های پارچه مبل ترک

جدید ترین مدل های پارچه مبل ترک امروزه تولید انبوه پارچه های مبل ترک در طرح ها و رنگ های گوناگون و صادرات آن ها به کشور های مختلف از جمله کشور عزیزمان ایران و کیفیت بسیار بالای این پارچه ها نیاز روز افزون بازار را برای افزایش درخواست پارچه های مبل ترک بالا برده است.

سوفا فابریک وارد کننده ی بهترین پارچه های مبل ترک با بالا ترین کیفیت، در طرح ها و رنگ های گوناگون در کشور ایران بوده که کالاهای خود را به ضمانت اصل بودن آن ها عرضه می دارد. بهترین و جدیدترین مدل های پارچه های مبل ترک را از ما بخواهید. رنگ ها و طرح های کاربر پسند این پارچه ها محبوبیت آن ها را افزایش داده و نمایندگی ما تضمین کیفیت و ارائه ی بهترین پارچه لحضات خوشی را برای شما و خانواده تان رقم می زند.

مراحل تولید پارچه مبل ترک

مراحل تولید پارچه مبل ترک آیا از مراحل تولید پارچه های مبل ترک اطلاعاتی دارید ؟ پارچه های مبلی انواع مختلفی دارند که بنا بر استفاده هایی که از آن ها برای دکوراسیون مبلمان و خانه می شود برای ساخت انواع مبلمان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

پارچه های مبلی به صورت چرم، کتان، ابریشمی، ابریشمی مصنوعی، نایلونی، پلی استر و ….. حضور دارند. که با توجه به نوع مبلمان از آن ها استفاده می شود.

از پارچه مبل های ترک مازراتی بیشتر در ساخت مبلمان های مدرن و امروزی استفاده می شود و این پارچه ها از خواب بسیار بسیار پایینی برخوردار هستند و طی طولانی مدت و پس از شست و شوی مداوم رنگ و لعاب خود را از دست نمی دهند.

مراحل تولید پارچه مبل به صورت تولید پارچه، انتخاب رنگ، دوخت و …. است. مهم ترین اصل برای یک پارچه مبلی  نرفتن رنگ آن و مقاومت آن پارچه مبل در برابر پوسیدگی است. پارچه مبل مرغوب و اصل ترک مازراتی را فقط و فقط توسط نمایندگی رسمی این پارچه در ایران یعنی سوفا فابریک تهیه کنید.

فروشگاه عرضه کننده پارچه مبل ترک

فروشگاه عرضه کننده پارچه مبل ترک سوفا فابریک فروشگاه عرضه کننده پارچه مبل ترک مرغوب و اصل است.

ما جدید ترین مدل های پارچه های مبل وارداتی و شیک را در بهترین طرح ها و رنگ ها را در اختیار شما قرار می دهیم، تا اطمینان حاصل کنید که اصل ترین پارچه های مبل ترک را خریداری می کنید.

پارچه های ما را با پارچه های فیک و مشابه ترک اشتباه نگیرید، می توانید کیفیت پارچه های ما را با رقبایمان مقایسه کنید. پس منتظر چه چیزی هستید ؟ آیا دنبال پارچه مبل مرغوب می گردید ؟ آیا به دنبال پارچه مبل ترک اصل هستید ؟ آیا تا به حال اسم پارچه مبل ترک مازراتی به گوش شما خورده است ؟  با ما تماس بگیرید تا از جدید ترین و به روز ترین مدل های پارچه های مبلی روز دنیا دیدن فرمایید.

‫0/5 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
واتساپ: کلیک کنید
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پارچه چوپر درجه یک

پارچه مبلی باید به گونه‌ای باشد که کاملا مقاوم و قابلیت شستشو داشته باشد و رنگ پس ندهد در اینجا قصد داریم درباره پارچه چوپر درجه یک با شما صحبت کنیم که یک پارچه