بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / واردات انواع پارچه مبلی از چین

واردات انواع پارچه مبلی از چین

در بازار ایران انواع پارچه مبلی وارداتی از چین و ترکیه عرضه می شوند آیا قیمت واردات و تعرفه های گمرکی تاثیر چندانی بر قیمت نهایی پارچه های وارداتی دارند؟
در ایران کارخانه های بسیاری در زمینه تولید انواع پارچه مبلی فعالیت دارند اما متاسفانه اکثر خریداران ترجیح می دهند که پارچه های وارداتی از چین و ترکیه را خریداری نمایند.
به گفته برخی از فروشندگان حدود ۵۰ درصد از پارچه های موجود در هر فروشگاه ایرانی است اما به علت عدم استقبال آنها را با نام پارچه های وارداتی از چین و ترکیه به فروش می رسانند. واردات پارچه مبلی از این دو کشور امری بسیار آسان است و شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند.
کشور چین در عرصه تولید پارچه مبلی نیز مانند سایر محصولات بسیار موفق عمل کرده است و امروزه در بازار ایران انواع پارچه از جنس مخمل، جیر، چرم و کتان با برندهای چینی رقیب جدی تولیدات ایرانی به شمار می آیند، در این بین قیمت پایین پارچه مبلی وارداتی از چین یکی از عوامل مهم علاقه مردم به انتخاب و خرید آنها است.

ممکن است زمانی که برای خرید پارچه مبل می روید برای خیلی ها از شما  این سوال پیش بیاید که پارچه مبل ایرانی بهتر است یا پارچه مبل چینی و یا پارچه مبلی دیگه ؟

پارچه مبلی نیز همانند باقی وسایل و کالاهای دیگر دارای انواع مختلف می باشد که ما می توانیم آن را  متناسب با دکوراسیون و چیدمان منزلمان انتخاب کنیم.

البته مهم ترین نکته انتخاب پارچه مبل کیفیت آن می باشد زیرا به علت استفاده فراوان ممکن است به مرور زمان خاصیت خود را از دست دهد.

اگر جنس پارچه مبل خوب نباشد بعد از گذشت زمانی زیبایی و جلوه خود را از دست خواهد داد.

واردات انواع پارچه مبلی از چین

تفاوت عمده پارچه مبل چینی با ایرانی

تفاوت عمده پارچه مبل چینی با ایرانیزمانی که ما به خرید مبل می رویم اولین چیزی که چشم ما را می گیرد نوع پارچه مبل آن است، که از مهمترین اجزای مبل است.

پارچه ما باید از زیبایی و کیفیت بالایی برخوردار باشد که البته جنس پارچه مبل به عوامل مختلفی بستگی دارد.

البته قیمت پارچه مبلی نیز در انتخاب آن می تواند تاثیر داشته باشد. پارچه مبل چینی در بازار مبل پاسدار بسیار فراوان است.

زیرا پارچه مبلی چینی در مدل های مختلف با قیمت های مناسب برای فروش به بازار وارد شده است.

معمولاً تشخیص اینکه چه پارچه مبلی برتری دارد نسبت به بقیه، کار نسبتا  مشکلی می باشد اما باید این را بدانیم هر پارچه‌ مبلی که فروش بیشتری داشته باشد دهنده استقبال بالای مردم از آن نوع پارچه مبلی می باشد.

ما در اینجا به عواملی که در کیفیت پارچه مبلی چینی بستگی دارد اشاره می کنیم.

در چین نیروی کار ارزان وجود دارد، همچنین قیمتهای کالا در چین ثابت می باشد و در تولید محصول مورد نظر نیز دقت می کنند و بیشتر محصولات آنها در تولید عمده با توجه به نیاز همه مشتریانشان می باشد و تنوع در رنگ و طرح های متفاوت دارند که دلخواه مشتریان می باشد.

پارچه مبل ایرانی نیز یکی از بهترین نوع پارچه مبل ها می باشد.

در اینجا به انواع پارچه مبل اشاره می‌کنیم؛

  1. پارچه مبل مکث
  2. پارچه مبلی بوگاتی
  3. پارچه مبلی شاتل
  4. پارچه مبلی چرم
  5. پارچه مبلی جیر
  6. پارچه مبلی مخمل
  7. پارچه مبلی ساتن
  8. پارچه مبلی مازراتی
  9. پارچه مبلی پورشه

که هر کدام از این نوع پارچه مبلی ها دارای خصوصیاتی می باشند و هر کدام از آنها برای یک مورد به کار می رود.

معیار های انتخاب پارچه مبل چینی

معیار های انتخاب پارچه مبل چینیانتخاب پارچه مبل همانند ماباقی پارچه ها که در رنگ ها و طرح های متنوع طراحی و تولید شده است، کار نسبتا مشکلی می باشد بهتر است برای این کار از قبل اطلاعاتی را راجب جنس، نوع، کیفیت و … آن داشته باشیم.

ظاهر پارچه دارای انواع مختلفی است که علاوه بر ظاهر پارچه مبلی، جنس پارچه نیز دارای انواع مختلفی می باشد.

برای انتخاب پارچه مبل می توانیم هر نوع پارچه مبلی را بگیریم اما بهتر است که بعضی از پارچه مبل ها را که بیشتر مناسب مبل استیل  و برخی دیگر از پارچه مبل ها را که  برای مبلمان های راحتی  مناسب هستند را متناسب با مبلمانمان تهیه کنیم.

به طور مثال برای مبلمان های استیل و سنتی بهتر است پارچه سلطنتی انتخاب کرد و برای مبلمان های راحتی بهتر است از پارچه های مخمل استفاده نمود.

همچنین برای مبلمانهای ال شکل بهترین گزینه پارچه چرمی می باشد.

برای انتخاب پارچه مبل و تشخیص کیفیت آن بهتر است به محل دوخت پارچه نگاه کنید، اگر در محل دوخت پارچه سوراخ های ریزی را مشاهده کردید بدانید که پارچه مبل خوبی را انتخاب نکرده اید و یا پارچه مبل را بکشید اگر تحت فشار به این صورت درآمد باز نشان دهنده این است که تراکم خوبی ندارد و مناسب نیست حتی از روی وزن پارچه  نیز می‌توان تشخیص داد که پارچه ما پارچه مبل خوبی هست یا نه زیرا وزن بالا نشان دهنده تراکم بالا می باشد.

موارد استفاده از پارچه مبل چینی

موارد استفاده از پارچه مبل چینیخرید پارچه مبلی از کارهای روزمره ما نمی باشد که ما هر روزه با آن سر و کار داشته باشیم.

بنابراین برای خرید آن باید اطلاعات کافی را داشته باشیم . پارچه مبل از مهم ترین قسمت هر مبل می باشد که باید قبل از خرید پارچه مبل نوع کاربری آن را مشخص کنیم تا بتوانیم راحت تر تصمیم بگیریم برای خرید پارچه مبل باید به نوع رنگ آن نیز توجه کرد زیرا رنگ همانند  کیفیت تاثیر گذار خواهد بود و بسیار مهم می باشد.

باید رنگ پارچه را متناسب با نوع مبلمان و دکوراسیون منزل انتخاب کرد.

رنگ های ترکیبی طرفداران بیشتری دارد، اگر  فضای داخلی خانه شما کوچک می باشد می توانید از پارچه هایی که دارای بافت درشت هستند استفاده کنید تا فضا را بزرگتر نشان بدهد، اگر فضای خانه شما بزرگتر باشد می توانید از پارچه های بافت ریز یا کوبیده مانند مخمل استفاده کنید تا بتوانید دکوراسیون داخل خانه را بهتر نشان بدهید همچنین پارچه مبل های با گلهای درشت  و شکل های هندسی علاوه بر اینکه فضای خانه را زیبا میکند خانه را بزرگتر نیز نشان می دهد.

در این بین کسانی هستند که نسبت به پارچه مبل ها الرژی و حساسیت دارند زیرا به دلیل جذب مواد و آلودگی ها می تواند باعث آلرژی شود.

این افراد میتوانند  از مبل چرمی استفاده کنند زیرا علاوه بر ضد این که  است دارای ظرافت و شیک بودن خاصی می باشد.

باید این را در نظر داشت که نقطه مهم دیگر تناسب نقش و طرح و رنگ آن با دکوراسیون داخل خانه می باشد که مبلمان در آنجا قرار می گیرد شما باید بدانید که هیچ گاه نباید یک پارچه مبل با طرح های بزرگ و شلوغ را برای یک اتاق کوچک به کار ببرید و برای مکان هایی که رفت و آمد زیاد می باشد شما باید پارچه مبلی با دوام و مقاومت بالا انتخاب کنید.

مرکز خرید پارچه مبل چینی در ساری

مرکز خرید پارچه مبل چینی در ساریبرای خرید پارچه شما میتوانید به صورت عمده و یا جزئی اقدام کنید به صورت عمده اکثرا کسانی می خرند که مبل سازی دارند و یا برای مغازه هایی که پارچه مبلی می فروشد می شود می توانید بصورت عمده از ما خریداری کنید. اما نوع جزئی آن بیشتر برای مکانی مثل خانه و اداره یا محل کار می باشد.

در ساری فروش عمده انواع پارچه مبل با قیمت های مناسب امکان پذیر می باشد همچنین آن را به سراسر کشور ارسال می کنند. البته برای خرید پارچه مبلی شما می توانید به صورت اینترنتی آن را از ما خریداری کنید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

بازار فروش پارچه مبلی مسکو مرغوب

پارچه مبلی مسکو مرغوب در بازار فروش پارچه مبلی با کیفیت های مختلفی به فروش می رسد. قیمت های ارائه شده در این مجموعه کاملا رقابتی و مناسب است. بهترین پارچه های م

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.