بازرگانی مستر دوک
خانه / دسته‌بندی نشده / واردات انواع پارچه مبلی جدید از چین

واردات انواع پارچه مبلی جدید از چین

یکی از پارچه هایی که واردات آن از چین به ایران انجام می شود انواع پارچه مبلی است که بخاطر طرح های زیبا و جدیدش فروش فوق العاده ای در کشور دارد.
همه ی شما می دانید که بخاطر رونق اقتصادی واردات و صادرات محصولات باید در کشور انجام گیرد تا هم مردم بتوانند از تنوع ها و جنس های زیاد بهره مند شوند و هم از این طریق اقتصاد جامعه توسعه یابد.
ما در ایران تنوع محصول و جنس های خوب و با کیفیت زیادی داریم، اما باید بخاطر فروش زیاد از مرغوبیت کشورهای دیگر هم استفاده کرد که نمونه ای از این واردات در مورد انواع پارچه مبلی انجام میگیرد و بیشترین معامله با چین و ترکیه صورت می پذیرد.
معمولا بیشتر شماها تا به حال از محصولات و کالاهای چینی استفاده کرده اید و کیفیت آن را مشاهده نموده اید.
در مورد پارچه مبلی هم همین امر صدق می کند که طرح های بسیار زیبا و مدرنی از این پارچه ها وارد ایران می شود که مناسب برای انواع مبلمان هستند.
در حال حاضر پارچه مبلی های چینی در زیباترین رنگ و طرح ها به سبک های ساده و شلوغ وجود دارد که با قیمت های مناسبی می توانید آن ها را تهیه کنید و علاوه بر آن بصورت تضمینی سفارشات خود را تحویل گیرید.
بنابراین برای اینکه جدیدترین پارچه ها را برای مبلمان خود می خواهید، کافیست با استفاده از راه های ارتباطی تماس گرفته و به خواسته ی خود برسید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه مبلی مخمل گلدار

آیا انتخاب و خرید پارچه مبلی مخمل برای انواع مبلمان ها مناسب است؟ پارچه های گلدار را برای کدام قسمت از مبلمان به کار می برند؟ زمانی که برای خرید پارچه مبلی به ب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.