بازرگانی مستر دوک
خانه / دسته‌بندی نشده / واردات پارچه مبلی کلاسیک از چین

واردات پارچه مبلی کلاسیک از چین

آیا می دانید کدام طرح و رنگ پارچه مبلی در گروه پارچه های کلاسیک قرار می گیرند؟ انواع بهترین پارچه ها با قیمت های متنوع از کشور چین و ترکیه به صورت واردات قانونی و گاهاً قاچاق به بازار ایران تزریق می شوند.
اگر در خانه مبلمان استیل دارید و به فکر تعویض پارچه های آن هستید حتما پارچه مبلی کلاسیک را برای این منظور انتخاب کنید. پارچه هایی که به صورت گلدار با پارچه هایی ریز بافت همراه با گل های برجسته و گاهاً طلاکوب به بازار عرضه می شوند.
جنس اغلب پارچه مبلی های کلاسیک مخمل کوبیده است که دارای رنگ بندی های بسیار متنوعی می باشد، این نوع پارچه ها با توجه به جنس، طرح پارچه و برند دارای قیمت های متفاوتی نیز هستند که خرید آنها از بازاهای تخصصی پارچه مبلی به مراتب آسان و ارزان تر خواهد بود.
کشور چین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع پارچه مبلی به شمار می رود که محصولات خود را به بازار کشورهای مختلف از جمله ایران صادر می کند. واردات پارچه مبلی از چین با توجه به نیاز بازار و سلیقه ایرانیان صورت می گیرد که اغلب پارچه های مخمل، جیر و چرم بیشترین حجم واردات را تشکیل می دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه مبلی مخمل گلدار

آیا انتخاب و خرید پارچه مبلی مخمل برای انواع مبلمان ها مناسب است؟ پارچه های گلدار را برای کدام قسمت از مبلمان به کار می برند؟ زمانی که برای خرید پارچه مبلی به ب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.