بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / وارد کننده پارچه مبلی ترک گلدار

وارد کننده پارچه مبلی ترک گلدار

پارچه مبلی ترک گلدار توسط تجار و وارد کننده های آن از کشور همسایه یعنی ترکیه وارد ایران می شود. در انتخاب پارچه مبل علاوه بر زیبایی باید کیفیت و دوام آن نیز توجه نمود. این موارد در پارچه های مبلی ترک به خوبی رعایت شده است. از این رو فروش پارچه های مبلی ترک با استقبال فراوانی رو به رو است.

پارچه از به هم پیوستن تار و پود های نخ به وجود می آید. نوع بافت و نحوه قرار گرفتن این تار ها کنار یکدیگر انواع پارچه ضخیم و نازک را از یکدیگر متمایز می سازد. پارچه های رومبلی با استفاده از روش های مختلف تولید می شوند که برخی از آن ها عبارتند از:

 • بافت حلقوی یا قلاب بافی یا کش بافی
 • بی بافت
 • گره زدن
 • بافت تاری- پودی

آن طور که منابع تاریخی نشان می دهند، نخستین پارچه ها در ۱۹۰۰ سال قبل از میلاد مسیح در ناحیه آسیای جنوبی بافته شدند.

یکی از عواملی که در دکوراسیون خانه تاثیرگذار است و  خانه را شکیل و زیبا جلوه می‌دهد، مبلمان است اما خود مبلمان شاید نیمی از این زینت باشد و نیم دیگر آن پارچه آن است و باید در نظر داشت که این پارچه از لحاظ جنس، رنگ و طرح چگونه است و جهت ست‌کردن آن با محیط منزل چه نوعی را انتخاب کرد. یکی از کشورهایی که در این زمینه تخصص و صادرات دارد، ترکیه است که تجار ما باتوجه به مشکلاتی ازجمله ایاب‌وذهاب، گمرک و … به‌عنوان واردکننده پارچه مبلی ترک درصدد هستند جهت بهره‌مندی مشتریان از این مهم توسط عمده فروشی پارچه مبل اختصاصی ارائه خدمت نماید. 

وارد کننده پارچه مبلی ترک گلدار

پارچه مبلی ترک گلدار

پارچه مبلی ترک گلدار پارچه مبلی ترک گلدار یکی از انواع پارچه های موجود در بازار های فروش است که انواع مختلف مبل با آن تولید می شوند. پارچه مبلی ترک گلدار یکی از نمونه های برتر در بازار فروش این اجناس می باشد. در خرید این پارچه در نظر گرفتن نکاتی چند حائز اهمیت است که برخی از این نکات عبارتند از:

 • توجه به سوراخ های محل دوخت پارچه
 • توجه به تراکم پارچه و وزن آن
 • توجه به خواب پارچه در پارچه های پرز دار و دارای خواب
 • اجتناب از خرید پارچه های کشی
 • خرید پارچه هایی با اصطحکاک کم

در نظر گرفتن نکات فوق در خرید این پارچه ها می تواند خریدی با کیفیت و خوب را تضمین نماید.

همانطور که اشاره شد پارچه‌های مبلی زیادی را در بازار می‌توان یافت اما یکی از برندهای مخصوص و مورد تقاضای مشتریان پارچه‌های مبلی ترک است که این پارچه‌ها هم به انواع مختلف تقسیم می‌شوند ( ساده، گلدار و … ) و با توجه به نظرخواهی انجام گرفته، اکثر خانواده‌ها طرح گلدار پارچه را به ساده‌ی آن ( جهت زینت بخشی بیشتر به دکوراسیون خانه ) ترجیح می‌دهند.

پارچه مورد فروش ما هم طرح گلدار آن است که به انواع مختلفی ازجمله گل‌های ریز، درشت، برجسته، ساده، قاب‌دار، تک‌قاب و … تقسیم می‌شود، اما سوال اینجاست که اگر پارچه طرح گلدار را پیدا کردیم بدون توجه به اطلاعات و مشخصات پارچه می‌توان آن را خرید و استفاده کرد؟

قطعا جواب این سوال منفی است و برای آشنایی با مشخصات پارچه و همچنین خرید با کیفیت، چند نکته مهم وجود دارد که شرکت ما تاحد امکان این شرایط را جهت رفاه حال مشتریان رعایت نموده است.

نکات:

 1. تراکم
 2. دوخت و منفذهای محل دوخت
 3. تاحد امکان از خرید پارچه‌های کشی اجتناب گردد
 4. توجه به پرز و نحوه خواب پارچه

نمایندگی فروش پارچه مبل راحتی

نمایندگی فروش پارچه مبل راحتی از طرح های مختلف پارچه رومبلی می توان برای مبل راحتی استفاده نمود. پارچه مبلی ترک گلدار، یکی از گزینه های موجود می باشد. این پارچه ها را می توان از نمایندگی های فروش آن تهیه نمود. خرید از نمایندگی ها دارای مزایایی است که عبارتند از:

 • عرضه کالا با قیمت مناسب تر از بازار
 • عرضه کلی و عمده
 • امکان خرید مستقیم از درب کارخانه
 • گارانتی و ضمانت نامه کیفیت محصول
 • عرضه کالا با دارا بودن و رعایت شرایط استاندارد
 • خدمات ارسال رایگان

نمایندگی های فروش از سوی شرکت های تولید کننده تاسیس شده و فعالیت های آن ها مجاز می باشد.

اما می‌خواهیم سوال دیگری مطرح کنیم و آن اینکه ما این پارچه‌ها را از کجا تهیه کنیم؟

قبل از جواب به یک مطلب مهم می‌پردازیم: شما با این موضوع آشنایی دارید که مبل‌ها به چند دسته تقسیم می‌شوند ( ازجمله: سلطنتی، کلاسیک، رسمی، راحتی و … ) و این را هم می‌دانید که برای هر کدام از این‌ها می‌توان گفت که پارچه‌های متنوعی وجود دارد، اما یکی از مبل‌هایی که امروزه رواج پیدا کرده است، مبل راحتی است و انتخاب و خرید پارچه ترکیه‌ای برای آن از مشکلات حال حاضر مبل‌داران است.

ما این کار را برای شما آسان کرده‌ایم؛ همانطور که می دانید خرید از نمایندگی مزیت‌هایی دارد ( در ذیل به آن‌ها اشاره خواهد شد ) که به نغع خریدار می‌باشد و با توجه به این فواید می‌توان گفت که خرید مقرون به صرفه‌ای انجام گرفته است.
در این زمینه نمایندگی‌های ما که مجوز فعالیت آن‌ها ( جهت اطمینان مشتری ) به صورت رسمی اخذ گردیده است، انواع پارچه‌های مبل وارداتی ( علی‌الخصوص گلدار )  را با ارزان‌ترین قیمت به صورت مستقیم از کارخانه ( صادرکننده ) به دست مشتری می‌رسانند و در این راستا باتوجه به تقاضای زیاد خرید مبل راحتی، این نمایندگی‌ها “به عنوان فروش تخصصی پارچه مبل راحتی ترک” در سراسر کشور مشغول به فعالیت هستند که مشتری می‌تواند پارچه مبل ارزان قیمت را با بهترین کیفیت‌ در آن‌جا تهیه نماید.

فواید خرید از نمایندگی:

 1. اکثر اجناس دارای گارانتی می‌باشند
 2. خرید عمده با قیمت مناسب و ارزان
 3. خدمات خرید و ارسال با کیفیت اصلی آن

وارد کننده انواع پارچه رومبلی ترک

تجار و بازرگانان مختلفی در امر واردات انواع پارچه های رومبلی از کشور های دیگر فعالیت دارند. ترکیه یکی از کشور هایی است که از تولیدات با کیفیت و برتری در این زمینه برخوردار می باشد. وارد کننده های انواع پارچه مبلی ترک گلدار یا ساده این اجناس را پس از اخذ مجوز های گمرکی وارد کشور می نمایند.

می‌توان گفت که در حال حاضر یکی از منابع پردرآمد واردکننده‌ها پارچه است، شاید عواملی همچون پایین بودن تولید در برابر تقاضا، قدیمی یا کند بودن دستگاه‌های نساجی باتوجه به تحریم های انجام گرفته نسبت به ایران و … از عمده دلایل روی‌آوردن تجار به این واردات از کشورهای همچون چین و علی‌الخصوص ترکیه باشد، بنابراین با عنایت به تقاضای زیاد مشتریان نسبت به پارچه‌های رومبلی و علی‌الخصوص رومبلی‌های ترک، موجب گردیده در این میان پارچه‌های ترک رتبه خوبی به دست آورند و مورد پسند مردم واقع گردد.

واردکننده‌ها و تجار تلاش بیشتر و مضاعفی نسبت به واردات پارچه ترک داشته باشند و این شرکت درصدد است که جایگاه خود را بیش از پیش در این عرصه مستحکم‌تر نماید در این روش بعد از اینکه پارچه توسط تجار ما به کشور وارد گردید، نمایندگی‌های ما درصدد هستند که باتوجه به شرایط، گارانتی و قیمت مناسب پارچه و همچنین تلاش در راستای توزیع و پخش کالا به‌صورت سهل و آسان پارچه را به دست مشتری برسانند تا هم رضایت مشتری را در پی داشته باشد هم واردات و فروش خود را به حداکثر برساند.

پارچه مبل خوب چه ویژگی هایی دارد؟

پارچه مبل خوب چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که پیشتر هم توضیح داده شد یکی از تاثیرگذارترین بخش در انتخاب، تعمیر و یا تعویض مبل، پارچه‌ی آن است؛ پس توجه به آن امری گریزناپذیر است اما جهت انتخاب مناسب باید سوالی از خود پرسید و آن هم اینکه:

پارچه مبل خوب چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

قبل از جواب به این سوال بهتر است اشاره‌ای مختصر به انواع پارچه داشته باشیم:

 • کتان( الیاف طبیعی ): تنوع و زیبایی زیاد ( هم در خانه هم ادارات قابل استفاده است )
 • چرم ( الیاف طبیعی ): که بیشتر مختص ادارات است
 • ریون( الیاف طبیعی ): با ظاهری زیبا و پنبه‌ای
 • پشم ( الیاف طبیعی ): در خانه‌ها استفاده بیشتری می‌شود
 • ابریشم: ظریف، محکم، درخشان

در مقابل الیاف طبیعی الیاف مصنوعی هم ساخته شده که در رومبلی استفاده می‌شود:

 1. سلطنتی: که مورد پسند اکثر مردم است
 2. پلی استر: هم چروک نمی‌شود، هم مقاوم
 3. ورنی: بیشتر مختص ادارات است
 4. و …

قطعا به این موضوع واقف هستید که اگر جنس پارچه کیفیت، کارایی و مقاومت لازم را نداشته باشد، هزینه مضاعفی بر دوش خانواده جهت دوباره‌کاری و خرید دوباره می‌گذارد، پس توجه به این امر از ضروریات انتخاب مبل و پارچه است.

مهمترین علل استفاده از پارچه مبل

مهمترین علل استفاده از پارچه مبل

 باتوجه به اینکه یکی از مهمترین زیبایی که هر فردی به محض ورود به خانه دنبال آن می‌گردد دکوراسیون خانه، مبل و پارچه مبل می‌باشد و همچنین این موضوع را هم می‌دانید که جهت پیشگیری از فرسایش و تازه ماندن مبل و … درصد استفاده از پارچه مبلی را در هر کدام از اجناس ( مبل اداری، راحتی،سلطنتی، صندلی و …) بالا برده است.
پس باتوجه به این می‌توان گفت در اکثر خانه‌ها پارچه‌های مبلی را می‌توان یافت، اما چرا از پارچه مبل ( ترک ) استفاده می‌شود خود جای سوال است که در ذیل به دلایل آن اشاره می‌گردد:

 1. با توجه به نقش و رنگ‌های متعدد، موجب زیبایی دکوراسیون و زینت دوچندان خانه می‌گردد
 2.  جهت محافظت از مبلمان ( که امروزه یکی از دغدغه‌های اصلی خانه‌ها گشته ) در برابر پرز دادن 
 3.  عوض کردن حال‌وهوای خانه ( رسمی، صمیمی، فضای شاد و … )
 4.  محافظت از مبل در برابر نورزدگی ( کم‌رنگ شدن یا رنگ‌پریدگی )
 5.  عدم لکه‌دار شدن مبل به وسیله ریختن مایعات و …

همین دلایل کافی است که به دنبال پارچه مبلی که دارای خصوصیات و ویژگی‌های مذکور باشد بگردیم “ما در اینجا، پارچه مبل ترک را پیشنهاد می‌کنیم که به‌صورت حضوری، اینترنتی و سفارشی” این کالا را به دست مشتری می‌رساند.

شرکت های تولید کننده پارچه مبل در جنوب

شرکت های تولید کننده پارچه مبل در جنوب

در توضیحات قبلی آورده شد که پارچه‌ها و رومبلی‌های ترک توسط تجار ما وارد کشور می‌شود و در اختیار مشتری قرار می‌گیرد اما سوال اینجاست که آیا با توجه به منابع ارزشمند ایران تولیدات داخلی نداریم؟

در جواب به این پرسش باید گفت که باتوجه به وجود و هچنین واردات مواد پارچه از ترکیه، شرکت‌‌های ما در جنوب کشور در راستای تولید انواع پارچه های با کیفیت، ارزان و  درجه یک ترک فعالیت و به عنوان تولیدکننده پارچه ترک لقب گرفته و حتی از طریق دریاهای جنوب به کشورهای دیگر هم صادرات می‌کنند.
جهت تایید این موضوع تولیدکننده‌هایی در زمینه تولید و حتی صادرات پارچه‌های نانو در جنوب ایران مشغول به فعالیت می‌باشند و به دلیل مزایای این نوع پارچه که در ذیل اشاره می‌گردد، طرفداران داخلی و خارجی زیادی پیدا کرده است.

مزایای نانو:

 • مقاوم در برابر رطوبت وآب
 • مقوام در برابر لک و کثیف‌کاری فرزندان خردسال
 • عدم پرز پرز شدن
 • دارای رنگ بندی‌های زیاد
 • راحتی موقع نشستن
 • قیمت مناسب

فروش فوق العاده پارچه مبل در شمال کشور

فروش فوق العاده پارچه مبل در شمال کشور

 همانطور که در موضوع قبلی در رابطه با فعالیت در جنوب کشور از لحاظ تولید پارچه مبل ترک صحبت شد در قسمت شمالی کشور هم به دلیل مستقر نمودن کارگاه‌های تولیدی می‌توان پارچه مدنظر را به صورت فروش فوق‌العاده خریداری نمود، پس اگر خواهان پارچه زیبا و باکیفیت هستید، می‌توانید در نمایندگی‌ پارچه مبل ترک شمال کشور هم سراغ آن را گرفت و پارچه مبلمان هم با طرح‌ها و کیفیت‌های مختلف، هم با رنگ‌بندی‌های متفاوت به صورت عمده و جزئی به مشتریان ارائه می‌گردد که در این زمینه می‌توان به مازندران، چالوس، طالش، رشت و… اشاره کرد.

“یادآور می‌گردد” با توجه به وجود پارچه‌های چینی ازجمله: ملما، مازراتی و … که جزء پرفروش‌ترین‌ها هم هستند، درطرف مقابل پارچه‌های ترک قرار دارند که ارتباط و محبوبیت دیرینه‌ای در بین مردم پیدا کرده که در اینجا باید یکسری از نکات را در راستای ویژگی پارچه مبل ترک خوب که در تولیدکننده‌های ما رعایت می‌گردد، در نظر گرفت:

 1. ضمانت نامه مقاوم بودن در برابر نخ‌کش شدن، تغییر رنگ، چروک و لک
 2. تراکم و گراماژ
 3.  یک تکه بودن
 4.  سنگین بودن از لحاظ وزن می‌توان جزء کیفیت خوب باشد
 5.  استفاده از رنگ‌های اصلی
 6.  استفاده از الیاف طبیعی

بنابراین امید است که خریدی عالی و باکیفیت و همچنین خاطره‌ی خوبی در زمینه پارچه گلدار مبل ترک ایجاد و بیشترین رضایت را از مشتریان بازخورد بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

بازار فروش پارچه مبلی مسکو مرغوب

پارچه مبلی مسکو مرغوب در بازار فروش پارچه مبلی با کیفیت های مختلفی به فروش می رسد. قیمت های ارائه شده در این مجموعه کاملا رقابتی و مناسب است. بهترین پارچه های م