بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه اویاز / گالری پارچه اویاز در سراسر کشور

گالری پارچه اویاز در سراسر کشور

گالری پارچه اویاز در سراسر کشور، به فروش این محصول با کیفیت و متنوع به دو روش اینترنتی و حضوری می پردازد.

پارچه اویاز از جمله پارچه های مبلی لوکس می باشد که بسیار زیبا است و تمام ویژگی های پارچه خوب را دارد. تنوع در این پارچه به حدی زیاد است که می تواند پاسخگوی تمامی سلیقه ها باشد.

گالری پارچه اویاز در سراسر کشور

پارچه اویاز خوب چه ویژگی هایی دارد؟

پارچه اویاز خوب چه ویژگی هایی دارد؟

 وسایل و قطعاتی که در معرض سایش سنگین روزانه قرار می گیرند، مانند انواع پارچه مبلی، باید جنس آنها سخت، با دوام و محکم باشند. از ویژگی های پارچه اویاز، جنس با دوام و محکم است.

یک روش عالی برای تعیین دوام پارچه ها از جمله انواع پارچه اویاز به تعداد مالش پارچه است. تعداد مالش پارچه نشان می دهد که ماندگاری این پارچه چقدر است. هرچه تعداد دفعات مالش پارچه بالاتر باشد، آن پارچه دوام بیشتری دارد.

پارچه های خوب از نظر ویژگی های ساخت و ساز در دو دسته قرار می گیرند، یکی از نظر خصوصیات ظاهری و دیگری از نوع بافت است.

هنگام خرید پارچه اویاز خوب توجه داشته باشید، هرچه تعداد نخ بیشتر باشد، پارچه محکم تر است و دارای جنس بهتری می باشد.

نوع الیاف بکار رفته در پارچه مبلی اویاز بسیار عالی است. این الیاف نقش بسیار مهمی در طول عمر پارچه دارد.

سایش رنگ پارچه مبلی ممکن است در رنگ های تیره و شدید اتفاق بیفتد. ریختن اجتناب ناپذیر است ولی در پارچه اویاز رنگ تغییر نمی کند.

در حین استفاده ممکن است لک ایجاد شود. پارچه اویاز ضد حساسیت و لک است. لک و آلودگی که بر روی آن ایجاد شود، به آسانی پاک می شود.

اشتباه بزرگی که مردم مرتکب می شوند، در نظر نمی گیرند که پارچه یا چرم ممکن است به مرور زمان از بین برود. برچسب پارچه مبلی را بررسی کنید و در نمایشگاه از فروشنده ها سؤال کنید تا از محتوای مواد و نیازهای نظافت آن اطلاع پیدا کنید، سپس به این فکر کنید که چقدر می توانید از انتخاب خود محافظت کنید. در کل نگهداری کردن از پارچه اویاز آسان است و شستشوی آن به راحتی صورت می گیرد.

پارچه اویاز باکیفیت چروک نمی شود و جزیی از پارچه های لوکس است. به علت مقاومت و ماندگاری زیادی که دارد، زیبایی ظاهری خود را به مدت طولانی حفظ می ‌کند.

هر آنچه پیش از خرید پارچه اویاز باید بدانید

هر آنچه پیش از خرید پارچه اویاز باید بدانید

انواع پارچه اویاز دارای تنوع طرح و رنگ بسیار خوبی می باشند. به هنگام خرید این پارچه ها، به برچسبی که بر روی آن قرار دارد، توجه کنید. نحوه شستشو و درصد الیاف بکار رفته در آن کاملا مشخص است.

اگر پارچه مبلی اویاز را برای منزلی می خواهید که بچه دار هستند، سعی کنید از رنگ های چرکتاب این پارچه استفاده کنید، رنگ های روشن لک را زودتر نمایان می کنند. هنگامی که زمان انتخاب و خرید یک پارچه مبل با کیفیت مانند اویاز است، بین ظاهر و سهولت مراقبت مبادله ای اجتناب ناپذیر وجود دارد. قبل از خرید باید بدانید ظاهر برای شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است یا نحوه تمیز نگه داشتن آن؟ بعد از ارجحیت دادن هر یک از آنها، پارچه مبلی خود را انتخاب کنید. کودکانتان تپش قلب شما هستند، اما می توانند مبلمان و پارچه آن را نیز به کلی تخریب کنند. پارچه های عالی که باید هنگام کودکی در نظر بگیرید، پارچه ای است که لک آن می تواند از بین برود و شستشوی آن آسان است. و در تعداد دفعات بالای شستشو از بین نمی رود.

مگر اینکه شما یک میلیارد باشید که بدون توجه به هزینه، جنسی از جمله پارچه اویاز را خریداری کنید، بیش از آنچه که ممکن است، عامل اصلی در هر زمان قیمت خرید است که باید از قبل در رابطه با آن مطلع شوید. اکثر پارچه های اویاز قیمتی مقرون به صرفه دارد.

پیش از خرید انواع پارچه اعم از پارچه اویاز باید بدانید، چند بار از مبلمان خود استفاده می کنید؟ آیا روزانه روی آن می نشینید؟ آیا این کاناپه ای است که فرزندان شما دوست دارند بر روی آن بخوابند، بازی کنند و غذا بخورند؟  آیا این یک تکه مبلمان است که در اتاقی می ماند که هیچ کس داخل آن نرود؟  قبل از اینکه بتوانید تعیین کنید که چه نوع پارچه مبل مورد نیاز اویاز خود را خریداری کنید، لازم است تمام این سؤالات را باید از خود بپرسید و به آن ها پاسخ دهید زیرا نقش مهمی در انتخاب شما دارند.

 دوام مستقیماً با استفاده از انواع پارچه مبلی و اویاز در ارتباط است.  اگر مبلمان شما زیاد استفاده می شود، حتماً باید پارچه ای با دوام و با کیفیت را از انواع پارچه اویاز انتخاب کنید.  اگر می خواهید برای مبلی پارچه بخرید که خیلی کم از آن استفاده می شود، ظاهر پارچه از دوام آن از اهمیت بیشتری  برخوردار است.  

اسامی انواع پارچه اویاز

اسامی انواع پارچه اویاز

دو نوع پارچه اصل وجود دارد که نوع الیاف به کار رفته در آن متفاوت است. الیاف طبیعی و الیاف مصنوعی. پارچه های طبیعی مانند پشم، پنبه، ابریشم و کتان به ترتیب از پالتوهای حیوانات، غلاف های بذر گیاه پنبه، الیاف از کرم های ابریشم و کتان (فیبر حاصل از ساقه یک گیاه) تهیه می شود. 

پارچه های مصنوعی مانند نایلون، اسپندکس، ریون، پلی استر و اکریلیک ساخته شده توسط انسان است. 

اسامی انواع پارچه ها از جمله اسامی انواع پارچه اویاز با توجه به الیاف به کار رفته در آن متفاوت است.

الیاف طبیعی مانند پشم دارای گرما است زیرا الیاف در آنها گیره‌های کمی دارند.  

  پنبه “تنفس” می کند ، به این معنی که وقتی از آن به عنوان لباس استفاده می شود، اجازه می دهد هوا به پوست شما گردش کند.  بسیاری از افراد به دلیل ضریب تنفس، ۱۰۰٪ پنبه را با مخلوط های پلی استر ترجیح می دهند.

 پارچه کتانی، اسپندکس و پلی استر کاملاً قوی و بادوام هستند.

کتانی پارچه مناسبی برای رنگ آمیزی است، زیرا رنگ به خوبی تنظیم می شود و خیلی محو نمی شود.

پارچه اویازی که پنبه در آن بکار رفته، جاذب خوبی است، به گونه ای که برابر وزن خود، آب را درون خود حفظ می کند و مرطوب بودن آن خیلی مشخص نیست

بسیاری از الیاف مصنوعی بسیار الاستیک هستند. این بدان معنی است که شما می توانید آنها را بکشید و آنها به شکل اصلی خود برگشت خواهند کرد.  

بازار پارچه اویاز در سراسر کشور

بازار پارچه اویاز در سراسر کشور

فروشنده در بازار پارچه اویاز سراسر کشور، سعی بر ارائه بهترین نوع پارچه و با کیفیت ترین آن در طرح ها و رنگ های مختلف را به مشتریان اعم از عمده و جزئی دارد.

با این کار علاوه بر حفظ مشتریان قبلی خود، موفق به جلب توجه مشتریان جدید و جذب آنها می‌ شود و به یکی از هدف های اصلی خود که فروش بیشتر است، دست پیدا می کند.

البته توجه داشته باشید، فروش تنها هدف فروشنده نیست، رضایت مشتریان از دیگر هدف های فروشنده خوب است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.