بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه رومبلی چرم / خرید اینترنتی پارچه مبلی چرم در ایران

خرید اینترنتی پارچه مبلی چرم در ایران

پارچه مبلی چرم جز پر طرفدار ترین پارچه های موجود در بازار ایران است که از گذشته تا امروزه محبوبیت و جایگاه خاصی در بین خریداران پارچه های مبلی داشته و همچنین برای فروشنده ها و تولید کننده های این پارچه سود و فروش خوبی داشته .
یکی از پیشرفت هایی که این پارچه های مبلی در ایران داشته اند کشف شدن پارچه های چرم مصنوعی است که شما میتوانید با هزینه ی کمتری همان زیبایی پارچه های مبلی چرم را تجربه کنید.

پارچه مبلی چرم

قیمت انواع پارچه مبلی چرم در بازار

همانطور که در بالا بیان کردم  پارچه مبلی های چرم در دو نوع طبیعی و چرم مصنوعی تولید و به بازار عرضه میشوند اما پارچه مبلی های چرم اصل بسیار گران قیمت بوده و از بهترین چرم های طیعی دنیا ساخته و تولید میشوند.
این  پارچه ها معمولا رنگهای تیره و براق دارند.
چرم طبیعی کیفیت و دوام بسیار بالایی  دارد اما چرم های مصنوعی از نوع پلاستیکی بوده و  در طی گذشت زمان پوسته پوسته شده و از بین می روند. به همین دلیل قیمت پایین تر و مقطوع تری دارند.

 

پارچه مبلی چرم

 

پارچه مبلی چرم را از کجا تهیه کنم ؟

در ایران می توان بهترین پارچه مبلی ها و همینطور پارچه مبلی چرم طبیعی و مصنوعی را ازمرکز فروش آن در یافت آباد و عبدل آباد پایین تر از قیمت دیگر فروشگاه ها خرید کرد.
این پارچه ها قیمت های متفاوتی دارند و این تفاوت قیمت به جنس و رنگ بندی انها و همچنین به کیفیت پارچه های مبلی چرم وابسته است.

 

پارچه مبلی چرم

 

طرح ها و رنگ های پارچه مبلی چرم

یکی دیگر از دلایل محبوبیت این پارچه های چرم تنوع در رنگ ها و طرح های پارچه های مبلی چرم است و همینطور شیک بودن و لوکس بودن پارچه های مبلی چرم است چون اگر انتخاب شما این پارچه ها باشد شک نکنید خانه ای لوکس خواهید داشت .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

پارچه مبلی چرم

شرکت پخش پارچه مبلی چرم در تهران

پارچه مبلی چرم از گذشته تا امروز همیشه مورد پسند کسانی بوده که به دنبال …