بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی مکس / سایت فروش پارچه مبلی مکس

سایت فروش پارچه مبلی مکس

پارچه مبلی مکس جز پر طرفدار ترین پارچه های مبلی موجود در بازار پارچه های مبلی ایران است که این روزها محبوبیت زیادی بین مردم دارند و معمولا جز اولین انتخاب های خریداران محسوب میشوند.
این پارچه های مبلی وارداتی هستند که دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و شامل رنگ بندی های متنوعی هستند.

پارچه مبلی مکس

 

قیمت پارچه مبلی مکس در بازار چگونه است ؟

قیمت پارچه مبلی مکس ایرانی در بازار را می توان از تمامی نمایندگی های فروش و سایت های فروش اینترنتی این محصولات را خریداری کنید هم از طریق فروشگاه های بزرگ و هم از طریق سایت های معتبر و همچنین این پارچه های مبلی بسیار مقرون به صرفه هستند.
اما شاید کمتر پارچه های مبلی ای را پیدا کنید که در عین حال هم دارای زیبایی ظاهری باشند و هم از کیفیت بالایی برخوردار باشند که نکته ی جالب این است که این پارچه ها با قیمت های مناسبی به فروش میرسند.
مبلمان در طراحی یک فضا نقش مهمی دارد و مهمتر از مبلمان، پارچه های استفاده شده بر روی آن هاست که می تواند با رنگ و طرح خود به فضا روح و نقش بدهد.

 

پارچه مبلی مکس

 

مزیت های پارچه مبلی مکس

یکی از مهم ترین دلاین محبوبیت این پارچه های مبلی مقاومت و استحکام زیاد پارچه مبلی مکس است که شما اگر این پارچه ها را خریداری کنید دیگر مجبور نیستید زود به زود انها را عوض کنید چون این پارچه های مبلی از طول عمر بالایی برخوردارند . همینطور جنس مرغوب و با کیفیتی دارند که سبک هستند و در عین حال قابل انعطاف پذیر.

 

 

پارچه مبلی مکس

 

شستشو و تمیز کردن پارچه مبلی مکس چگونه است ؟

از دیگر مزیت های این پارچه های مبلی که سبب محبوبیت و معروفیت پارچه های مبلی مکس هم شدند قابل شستشو بودن این پارچه ها است که شما میتوانید به راحتی این پارچه ا را تمیز کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

فروش شگفت انگیز پارچه مبلی مکس

پارچه مبلی مکس یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین پارچه های مبلی موجود …