بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی اسپرت / عرضه مستقیم پارچه مبلی شیک راحتی ال

عرضه مستقیم پارچه مبلی شیک راحتی ال

شیک ترین پارچه مبلی های راحتی برای مبلمان ال در رنگ و طرح های جدید و مدرن با بهترین شرایط از طرف شرکت های تولید کننده بصورت مستقیم عرضه می شود.
همانطور که می دانید پارچه مبلی های زیادی توسط شرکت های تولید مختلف وارد بازار می شود که یکی از جدیدترین و شیک ترین آن هایی هستند که برای مبلمان ال مانند استفاده می شود.
هر پارچه ای را نمی توان برای مبل ال به کار برد، چون نمی تواند نمای خوبی به آن دهد و باید در خرید آن توجه و اطلاعات دقیقی داشت.
معمولا برای مبلمان ال همیشه از طرح های ساده استفاده می کنند که دارای کیفیت عالی و درجه یکی هستند و می توانند دکوراسیون را زیبا جلوه دهند.
پارچه مبلی های ساده همیشه شیک هستند و زیبایی خود را از دست نمی دهند و دارای جنس های مختلفی می باشند که می توانید برای مبلمان خود از آن ها استفاده کنید و با وسایل منزلتان یک ست زیبا را درست کنید.
طیف رنگی در پارچه مبلی ال بسیار زیاد است که گاهی برای دوخت کوسن مبل از پارچه های طرح دار استفاده می شود و در کنار رنگ ساده جذاب تر نشان می دهند و همین امر دکوراسیون منزل را بهتر می کند.
در ضمن پارچه های ساده و تک رنگ نسبت به طرح دار قیمت های مناسب تری دارند و دوام بیشتری خواهند داشت.
امروزه بخاطر محبوبیت زیاد این پارچه ها و فروش فوق العاده ای که دارد در ایران تولید فراوانی می شود و شرکت ها سعی می کنند هر ساله رنگ و مدل های جدید و بروزی را ارائه دهند تا مشتریان را راضی نگه دارند.

پارچه مبلی راحتی
پارچه مبلی شیک
عرضه پارچه مبلی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

تولید پارچه مبلی اسپرت

در برخی از زمان ها تغییرات و همخوانی و همراهی با مد روز اجتناب ناپذیر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.