گروه بازرگانی  مستر دوک
خانه / پارچه مبلی / انواع پارچه مبلی / فروش انواع پارچه مبلی مازراتی

فروش انواع پارچه مبلی مازراتی

پارچه مبلی مازراتی برخاسته از مدرن ترین و جدید ترین طرح های پارچه می باشد که به فراوانی در انواع فروشگاه ها جهت تامین نیاز اقشار مختلف، به فروش می رسد و در صدد تامین نیاز مشتریان، به خوبی بر می آید. این پارچه ها در هر مبلمان، متناسب با نوع مبل، استفاده شده و محیط زیبایی را در فضای خانه، رقم می زنند.

امروزه در بازار انواع پارچه مبلی، پارچه های مدرن و جدیدی را می توان یافت که با سلیقه های امروزی کاملا تناسب دارند و با هر دکوراسیون شیک و مدرنی نیز می توانند تطبیق یابند. از پارچه های مدرنی که از تمام این خصایص به خوبی بهره مند گشته است و توانسته نیاز های وسیعی را در این زمینه برآورده سازد، پارچه مبلی مازراتی می باشد.

پارچه مبلی مازراتی

تولید پارچه مبلی مازراتی

پارچه مبلی مازراتی از سبک های مدرن و امروزی در طراحی خود بهره جسته و به دنیای مدرن قدم نهاده است. با استفاده از این پارچه، حتی در طی مدت های طولانی نیز، خواب نرفته و هم چنان محکم و با دوام باقی خواهد ماند زیرا از لایه مقاومی برخوردار است. ضمن این که از نظر ظاهری نیز تا سال ها می تواند زیبا باقی بماند. از خصوصیات کلی این پارچه، مواردی را می توان شرح داد:

  • به دلیل برخورداری از طرح های خاص اما زیبا، دارای سطح صاف نیست
  • بافتی شبیه بافت پارچه جیر و مخمل دارد
  • این پارچه برخورداری از طرح خاص خود، دارای پستی بلندی نا محسوسی است
  • دارای بافتی جالب می باشد به این صورت که دارای دانه های ریز منظمی در سطح خود است

پارچه مبلی مازراتی

کاربرد پارچه مازراتی تولیدی

پارچه مازراتی در قالب پارچه مبلی و انواع دیگر پارچه، با برخورداری از طرح های خاص و چشم نواز خود، در همان نگاه اول، مورد پسند بسیاری از مشتریان قرار می گیرد و نظر آن ها را جهت خرید، جلب می نماید. این پارچه در دکوراسیون هایی که دارای سبک امروزی می باشند، به خوبی جواب می دهد و مختص همین دکوراسیون ها طراحی شده است. پارچه مبلی مازراتی برای این مدل مبلمان ها، مناسب می باشد:

  • مبلمان راحتی
  • مبلمان مدرن

پارچه مبلی مازراتی

انواع روش فروش پارچه مبلی

پارچه های مبلی متعدد در قالب پارچه هایی که مناسب دکوراسیون مدرن یا سنتی هستند و زمینه گسترده ای از این قالب پارچه ها را در بر می گیرند، به روش های متفاوتی به فروش می رسند و در صدد تامین نیاز مصرف کنندگان مختلف بر می آیند. هر کدام از روش های فروش دارای مزایای خاص خود بوده و بنا بر انتخاب مشتری، او را به خواسته اش نایل می سازند. انواع روش هایی که برای فروش پارچه مبلی وجود دارند:

  • فروش مستقیم
  • فروش غیر مستقیم

فروش مستقیم به روش های مراجعه حضوری مشتریان به انواع فروشگاه ها و مراکز خرید اشاره دارد.

‫0/5 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
واتساپ: کلیک کنید
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پارچه چوپر درجه یک

پارچه مبلی باید به گونه‌ای باشد که کاملا مقاوم و قابلیت شستشو داشته باشد و رنگ پس ندهد در اینجا قصد داریم درباره پارچه چوپر درجه یک با شما صحبت کنیم که یک پارچه