بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبل پتینه / قیمت روز پارچه مبل پتینه در بازار

قیمت روز پارچه مبل پتینه در بازار

در حال حاضر پارچه های مبلی از اهمیت بسیار زیادی در بازار پارچه  فروشی ها برخوردار می باشند. چرا که این نوع پارچه ها از نیاز های اساسی هر خانه و خانواده محسوب می شوند.

در حال حاضر پارچه مبل پتینه از جمله پارچه هایی محسوب می شود که به دلیل کیفیت بسیار زیادی که دارد توجه افراد زیادی را به خود اختصاص داده است.

پارچه مبل پتینه شامل دو طرح ساده و طرح دار می باشد. امروزه پارچه های بسیار زیادی در بازار های مختلف وجود دارند که به عنوان روکش به کار می روند در این میان پارچه مبل پتینه از جمله پارچه هایی است که مورد تایید و توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است چرا که  به علت طرح زیبایی که دارد موجب زیبایی دو برابر مبلمان و دکوراسیون های مختلف می شود.

خریداران این نوع از پارچه ها نیز اغلب برای مبلمان استیل و راحتی آن را تهیه می کنند. پارچه مبل پتینه از انواع پارچه هایی است که به مبلمان ظاهری قدیمی و شیک می دهد که می تواند افراد را به فکر گذشته ها بی اندازد و بسیاری از خاطرات آن ها را زنده کند. پارچه مبل پتینه به دلیل تشکیل شدن از مواد درجه یک از استحکام و مقاومت بالایی بر خوردار می باشند و می توانند به مدت طولانی به کارایی و خدمت خود بدون از دست دادن طرح و رنگ اولیه خود ادامه بدهند.

قیمت روز پارچه مبل پتینه در بازار

مشخصات پارچه مبل پتینه خوب

مشخصات پارچه مبل پتینه خوب در حال حاضر خرید پارچه مبل پتینه ارزان و در عین حال با کیفیت نیز دغدغه بسیاری از افراد محسوب می شود. در حال حاضر یک پارچه مبل  خوب و با کیفیت باید از وبژگی های بسیار زیادی برخوردار باشد که بتوان در مدت زمان طولانی از آن استفاده به عمل آورد.

امروزه افراد خریدار پارچه مبلی نیز ویژگی های متعددی را برای خرید در نظر دارند از جمله این ویژگی ها می توان به مقاومت کششی خوب و بالای پارچه مورد نظر اشاره کرد چرا که این مورد نقش بسیار مهمی در خصوص بازار فروش انواع پارچه ها به خود اختصاص داده است . همچنین این نوع پارچه ها باید تنوع رنگی بسیار زیادی با توجه به سلیقه های متفاوت نیز داشته باشند.

پارچه مبل های خریداری شده در برابر شست و شو باید مقاوم باشند و رنگ و طرح خود را در اثر مواد شوینده نیز از دست ندهند یک پارچه مبلی خوب نیز در صورتی که از مواد با کیفیت تشکیل شده باشد به مرور زمان نیز زگیل نمی زند و دچار کچلی نیز نمی شود اکثر پارچه های مبلی نیز بسیار نرم و لطیف می باشند به گونه ای که هنگام استفاده از این پارچه ها افراد احساس رضایت می کنند. در حال حاضر پارچه مبل های پتینه ای نیز دارای همه ی این ویژگی ها می باشند در کنار همه ی این ویژگی ها دارای نقش و نگار های زیبا و چشم نوازی هستند که به راحتی مورد توجه اکثر افراد نیز قرار می گیرند. امروزه خرید پارچه های زیبا از دغدغه بسیاری از افراد شیک پسند می باشد.

عوامل موثر بر قیمت گذاری پارچه مبل پتینه

عوامل موثر بر قیمت گذاری پارچه مبل پتینه در حال حاضر عوامل بسیار زیادی در قیمت گذاری پارچه مبل پتینه تاثیر گذار می باشد این نوع پارچه ها به طور کلی در هنگام تولید به سه دسته تقسیم می شوند که هر کدام ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود را دارند و با توجه به این ویژگی ها نیز قیمت گذاری می شوند.

دسته اول این مبل ها نیز شامل الیاف طبیعی می باشند این نوع پارچه ها از الیاف هایی نظیر کتان، ابریشم، پشم و چرم تشکیل می شوند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و نسبت به دیگر پارچه های تولید شده از قیمت بیشتری برخوردار می باشند چرا که کارایی بیشتری را در ساختار خود جای داده اند.

دسته دیگری از پارچه مبل های پتینه نیز از الیاف مصنوعی مانند نایلون، ریون، و یا ابریشم مصنوعی تشکیل شده اند.

دسته سوم پارچه مبل های پتینه نیز ترکیبی از الیاف های طبیعی و مصنوعی نیز می باشند. هر کدام از پارچه های ذکر شده نیز با توجه به الیافی که از آن ها تشکیل شده اند دارای قیمت های متفاوتی می باشند.پارچه مبل پتینه تهران از جمله پارچه های باکیفیت است که از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشد. در حال حاضر عوامل بسیار زیادی وجود دارند که در قیمت پارچه ها تاثیر گذار می باشند.

۳ نکته مهم قبل از خرید پارچه مبل پتینه

3 نکته مهم قبل از خرید پارچه مبل پتینه در هنگام خرید پارچه های مبل پتینه ای باید به موارد زیادی اشاره و توجه کرد تا بتوان خریدی با کیفیت و موفق نیز داشته باشیم.

در هنگام خرید باید به رنگ مورد نظر توجه ویژه ای داشت چرا که رنگ انتخاب شده حتما باید با دکوراسیون های داخلی هر خانه تناسب داشته باشد و موجب بهم ریختگی نظم دکوراسیون ها نشود.

در هنگام خرید پارچه باید به این موضوع که پارچه مورد نظر از کدام الیاف ها تشکیل شده است توجه داشته باشیم چرا که بعضی از افراد نسبت به الیاف های طبیعی حساسیت نشان می دهند و نیز دچار خارش می شوند.

قبل از خرید حتما باید کیفیت پارچه مورد نظر را باید در نظر گرفت چرا که طول عمر پارچه ها برای اکثر افراد مهم و قابل توجه می باشد. مشخصات پارچه مبل خوب را امروزه می توانیم با مراجعه کردن به سایت های معتبر پیدا کنیم تا خرید موفقی داشته باشیم.

فروش پارچه مبل پتینه در بازار تهران

فروش پارچه مبل پتینه در بازار تهران خرید و فروش پارچه های رو مبلی پتینه ای در بازار پارچه در حال حاضر از جمله مشاغلی است که افراد بسیار زیادی را به خود جلب کرده است . برای انجام این شغل نیز باید اطلاعات کامل و لازم را در مورد این پارچه ها داشت تا به راحتی بتوان مشتری ها و خریداران زیادی را با ارائه اطلاعات مختلف به آن ها جذب کرد و فروش بیشتری را انجام داد.

امروزه نیز تولید کنندگان پارچه های مبل پتینه ای با تولید میزان انبوه نیز توانسته اند که نیروی انسانی زیادی را به کار بگیرند و گام بزرگی نیز در جهت اشتغال زایی بردارند. امروزه فروش پارچه مبل پتینه ای به صورت عمده از جمله فروش های عمده ای است که به صورت روزانه در بازار های فروش پارچه تهران نیز اتفاق می افتد. چرا که این پارچه ها به دلیل ویژگی های بسیار زیادی که دارند توانسته اند توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.