بازرگانی مستر دوک
خانه / پارچه مبلی پوست اسبی / قیمت فروش پارچه مبلی پوست اسبی

قیمت فروش پارچه مبلی پوست اسبی

آیا اطلاع دارید که چگونه می توان به فروش پارچه مبلی پوست اسبی در ایران دسترسی پیدا کرد؟ قیمت پارچه مبلی پوست اسبی به چه صورتی است؟
از پارچه مبلی های که در چند سال اخیر مورد توجه مشتریان قرار گرفته و خریداری می شود، پارچه مبلی پوست اسبی می باشد.
اکنون می توان مرکز فروش اینترنتی پارچه مبلی را به عنوان عرضه کننده این جنس پارچه در ایران به مشتریان معرفی کرد که به فروش پارچه مبلی پوست اسبی با تنوع بالا و قیمت مناسب پرداخته است.
خریدار پس از انتخاب پارچه مبلی مورد پسند خود می تواند از طریق ارسال پستی جنس سفارشی خود را تحویل بگیرد.

مبل یکی از وسایل خانه است که به منزل رنگ و لعاب می دهد و به خانه روح می بخشد. باید برای مبل از پارچه های زیبا و شکیل و د عین حال با کیفیت تهیه کنید. پارچه مبلی پوست اسب یکی از بهترین و زیباترین پارچه ها می باشد که مناسب برای روی مبل هستند.
این نوع پارچه برای هر نوع مبلی چه اسپرت و چه مدرن به کار می رود. قیمت فروش پارچه مبلی پوست اسب در مرکز خرید آن بسیار مناسب می باشد. همچنین دارای تنوع بسیار بالایی هم است.

قیمت فروش پارچه مبلی پوست اسبی

همه چیز درباره پارچه مبلی پوست اسبی

همه چیز درباره پارچه مبلی پوست اسبی پارچه های رو مبلی پوست اسبی در بازار در رنگبندی های بسیار زیادی موجود می باشند که هر کدام از آنها با هم متفاوت هستند. این پارچه ها به دلیل داشتن خطوط ریز که همرنگ به خود پارچه هستند امکان ست کردن با بسیار پارچه های دیگر وجود دارد.
جنس این نوع از پارچه ها از جیر مات می باشد که قیمت آن اندکی بالاتر به نسبت پارچه های دیگر می باشد ولی کیفیت و دوام و همچنین زیبایی بسیار بیشتری را نیز نسبت به دیگر پارچه ها هم دارا می باشد.
انتخاب پارچه رو مبلی یکی از مهمترین ویژگی هایی است که باید در هنگام خرید به آن توجه بسیار زیادی کنید. این محصول از نظر رنگ و طرح تنوع بسیار بالایی را دارا می باشد.
این نوع از پارچه ها به راحتی تمیز میشود و لک از رویش برداشته می شود. دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد و امکان پارگی در آن بسیار کم و به ندرت این اتفاق می افتد.

موارد استفاده از پارچه مبلی پوست اسبی

موارد استفاده از پارچه مبلی پوست اسبی می توان از این نوع پارچه های پوست اسبی برای روی مبل ها و همچنین کوسن ها مورد استفاده قرار داد  بهتر است از این محصول برای برخی از بالشت ها و یا حتی زیر انداز ها هم مورد استفاده قرار می دهند.

عوامل موثر در قیمت گذاری پارچه مبلی پوست اسبی

عوامل موثر در قیمت گذاری پارچه مبلی پوست اسبی برخی از پارچه ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و دوام بسیار بالایی را دار ا می باشد. هر چه پارچه کلفت تر و مرغوب تر باشد به همان اندازه قیمت آن نیز بیشتر می باشد. از جمله عوامل موثر در قیمت گذاری پارچه مبلی پوست اسبی می توان به نوع رنگ بندی های آن اشاره کرد.

خرید پارچه مبلی پوست اسبی به صورت عمده

خرید پارچه مبلی پوست اسبی به صورت عمده خرید پارچه مبلی پوست اسبی به صورت کاملا عمده می باشد و خریدار ن می توانند پارچه مبلی اورجینال را با یک قیمت عالی خریدای کنند. پارچه مبلی صادراتی دارای بهترین کیفیت می باشد.
و می توان این نوع از پارچه ها به صورت عمده خریداری کنند. این ارزانترین پارچه مبلی می باشد. و مناسب برای همه مبل ها.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع پارچه مبلی کرج در تبریز

آیا انواع پارچه مبلی کرج را می توان از طریق فروشگاه اینترنتی خریداری نمود و از این طریق به پارچه مبلی کرج دسترسی پیدا کرد؟ برای دسترسی سریع و آسان به انواع پارچ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.