خانه / پارچه مبلی جاسمین / پارچه جاسمین

پارچه جاسمین

پارچه مبلی جاسمین

پارچه رومبلی جاسمین از جمله محصولات باکیفیت مجموعه صنعتی مستر دوک می باشد که با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه از جمله رنگ و نخ در طیف وسیعی از رنگ بندی های مختلف تولید شده است.

یکی از عوامل اساسی و مهم  دکوراسیون داخلی است. هنگامی که نوبت به قیمت و مدل انواع کاناپه راحتی برای خانه می رسد، عوامل مختلفی در انتخاب تاثیرگذار خواهند بود که مهمترین آن‌ها جنس و مدل پارچه رومبلی است.
پارچه رومبلی جاسمین از جنس پلی استر علاوه بر داشتن تمام ویژگی های مثبت پارچه مبلی نایلونی، مقاومت قابل توجهی در برابر نور مستقیم و چروک شدن را نیز دارد در نتیجه به گزینه هوشمندانه در انتخاب انواع پارچه مبلی تبدیل می شود.

پارچه  جاسمین

دارای استاندارد ملی ایران و استاندارد صد از اکوتکس اروپا به شماره TH015 162797 می باشد. جدا از طرح رومبلی که با توجه به سبک دکوراسیون انتخاب می شود جنس پارچه باید با توجه به عوامل مختلفی از جمله ثبات، ماندگاری مقاومت در رنگ و بافت، لطافت، چروک ناپذیری و… که پارچه رومبلی جاسمین تمامی این ویژگی ها را دارا می باشد.
به دلیل استفاده از دستگاه های تخصصی کنترل کیفی محصولات مجموعه مستر دوک  از جمله پارچه رومبلی جاسمین تحت تست های کیفی ثبات رنگ، ثبات سایش، ثبات در برابر نور و ثبات ابعادی بعد از شستشو قرار گرفته و پس از اخذ تاییدیه های لازم به همراه گزارش هایی کیفی توسط نمایندگی های مجموعه به بازار عرضه می گردد.

مجموعه مستر دوک توانسته است سهم محصولات شرکت‌های خارجی در بازار را با اشتغال زایی و تولید ملی توسط به روزترین دستگاه های نساجی دنیا با کارکنان مجرب و خلاق در سراسر ایران را به صفر برساند. در نتیجه از خروج ارز جلوگیری کند و با تمرکز بر شعار رونق تولید متنوع ترین محصولات رقابت‌پذیری را به بازار داخلی تزریق کند.

با حمایت از محصولات مجموعه مستر دوک به یاری در اشتغال زایی جوانان ایرانی شتافته و همچنین موجب بهره وری از دانش متخصصین داخلی می شوید.

‫0/5 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
واتساپ: کلیک کنید
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

درباره ی admin

Call Now Buttonتماس بگیرید.