خانه / پارچه مبلی مدرن / فروش فوق العاده پارچه مبلی مدرن

فروش فوق العاده پارچه مبلی مدرن

پارچه مبلی مدرن از جمله پر فروش ترین ها است .
امروزه با مدرن شدن تمامی چیز های وسایل خانه نیز روز به روز مدرن تر می شود.
یکی از وسایلی که در خانه دارد رو به مدرن شدن پیش می رود مبل و پارچه مبلی است.
پارچه مبلی های مدرن پارچه مبلی های هستند که روز به روز سبک و طرح و جنس آنها مدرن شده و به روز می شود.
این بهروزی می‌تواند در تنوع رنگ‌ها و طرح‌های آن باشد و یا می تواند در بالا رفتن کیفیت آنها و جنس آنها باشد.
پارچه مبلی هایی که در بازار های فروش آنها پارچه مبلی های مدرن می گویند پارچه مبلی مازراتی پورشه و پارچه مبلی بوگاتی است.
این پارچه مبلی ها با توجه به جنسی که دارند و ظاهر به روز شده آنها به آنها پارچه مبلی  مدرن می گویند.پارچه رومبلی مدرن

دلایل محبوبیت پارچه مبلی مدرن

یکی از دلایلی که این پارچه مبلی را به روز کرده تنوع رنگی بسیار بالا است که خریداران می‌توانند به راحتی رنگ مورد نظر خود را انتخاب کرده و پارچه مبلی خود را با دیزاین و طراحی مدرن منزل خود صحبت کند از این رو به دلیل رنگ بندی بسیار متنوعی پارچه مبلی ها آنها را پارچه مبلی مدرن می نامند.
جنس این پارچه مبلی ها از الیاف با کیفیت کتان ساخته شده است چه جنسی مدرن و به روز به شمار می‌آید و این الیاف بسیار امروزه در پارچه مبلی ها استفاده می شود.
در ادامه به ویژگی های هر یک از این پارچه مبلی های مدرن اشاره خواهیم کرد.

 

پارچه مبلی مدرن
پارچه مبلی پورشه

از پرطرفدارترین و محبوب ترین پارچه مبلی ها در بازار های خرید و فروش پارچه مبلی در ایران پارچه مبلی پورشه است که این پارچه مبلی مدرن روز به روز از طرفداران و خریداران آن افزوده می شود و هر روز خریداران بیشتری به سمت این پارچه مبلی جذب می شود.
جنس این پارچه مبلی از الیاف بسیار با کیفیت کتان است که سطحی بسیار نرم و صاف را به پارچه مبلی می دهد و در طولانی مدت با استفاده زیاد از آن کمترین سایه روشن را در خود ایجاد می‌کند و این یک ویژگی بسیار مهم است که خریداران می‌توانند از این پارچه مبلی برای مبل های راحتی خود با خیال آسوده استفاده کند و از کیفیت آن مطمئن باشند.
از دیگر ویژگی‌های این پارچه‌مبلی می‌توان به رنگ بندی بسیار متنوع و بالای آن اشاره کرد.یکی از بزرگترین دلایلی که خریداران بیشتر به پارچه مبلی پورشه جذب می شوند رنگ بندی بسیار متنوع تر آن نسبت به دیگر پارچه مبلی های مدرن است که این ویژگی باعث می‌شود خریداران به راحتی بتوانند رنگ مورد نظر پارچه مبلی خود را انتخاب کند و مبل خود را به راحتی با فضای مدرن منزل خود ست کنند.
از دیگر ویژگی‌هایی که پارچه مبلی پورشه دارد می‌توان به قیمت بسیار مناسب آن اشاره کرد.معمولا پارچه مبل های مدرن قیمتی نسبتا بالاتری نسبت به دیگر پارچه‌مبلی ها دارد اما در بین آنها پارچه مبلی پورشه از قیمتی بسیار مناسب برخوردار است که نمونه وارداتی چینی آن نسبت به بقیه نمونه ها از کیفیت مطلوب تری برخوردار است که خریداران می توانند با مراجعه به بازارهای فروش پارچه مبلی پارچه مبلی پورشه خود را در رنگ های متنوع با اطمینان از ماندگاری آن خریداری نمایند.

 

پارچه مبلی پورشه

پارچه مبلی مازراتی

یکی به یزد پارچه مبلی های مدرن که در بازارهای فروش جای خود را بسیار بین رقبا محکم کرده و خریداران مختص به خود را دارد پارچه مبلی مازراتی است.این پارچه مبلی نیز مانند پارچه مبلی پورشه از الیاف کتان ساخته شده است با این تفاوت که جنس آن به طوری طراحی شده است که سطح آن دارای یک کمی پستی بلندی و برآمدگی است که این خود یک ویژگی محسوب می‌شود که شما از دور با دیدن این پارچه مبلی جلوه ای بسیار شیک را در آن مشاهده می کنید و این پارچه مبلی می تواند برای مبل های فضای نشیمن بسیار مناسب باشد و جلوی بسیار مدرن و شیک را به فضای نشیمن شما بدهد.
ویژگی مهم پارچه مبلی مازراتی به این دلیل سراغ این پارچه می‌روندماندگاری و کیفیت ساخت بسیار بالای این پارچه مبلی است.الیاف پارچه مبلی مازراتی به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که عمر و دوام در این پارچه مبلی بسیار بالا است و خریداران می‌توانند این پارچه مبلی را با خیال راحت از عمر آن خریداری نمایند و سالیان سال از آن استفاده کنند.
قیمت پارچه مبلی مازراتی نسبت به دیگر پارچه مبلی های وارداتی کمی بالاتر است اما این قیمت بالا باعث نمی‌شود که خریداران نسبت به این پارچه مبلی بی توجه باشند زیرا با توجه به اینکه قیمت این پارچه‌مبلی کمی از نمونه های دیگر بالاتر است اما باید به این نکته توجه داشت که پارچه مبلی مازراتی دارای ماندگاری بسیار بالایی است که اگر در طولانی مدت در نظر بگیریم این پرچم قبلی از هزینه‌های طولانی‌مدت و جانبی مانند تعمیر و یا تعویض پارچه مبلی جلوگیری می کند و می توان گفت که در طولانی مدت پارچه مبلی مازراتی نسبت به دیگر پارچه مبلی ها مقرون به صرفه تر است.

 

پارچه رومبلی مازراتی ترک

پارچه مبلی بوگاتی

پارچه مبلی بوگاتی نیز مانند پارچه مبلی پورشه از رنگ بندی های بسیار متنوعی برخوردار است با این تفاوت که رنگ بندی در این پارچه مبلی کمی بیشتر از دو نمونه دیگر است و این یکی از مهمترین دلایلی است که بعضی از خریداران به خرید پارچه مبلی بوگاتی ترغیب می شوند اما باید به این نکته توجه داشت که قیمت این پارچه مبلی نسبت به دو نمونه دیگر کمی بالاتر است.

 

قیمت پارچه مبلی بوگاتی

 

خرید آنلاین پارچه مبلی  مدرن

شما می توانید با مراجعه به بازارهای خرید و فروش پارچه مبلی انواع پارچه مبلی های مدرن را خریداری کنید اگر به دنبال کاهش هزینه و وقت در خرید پارچه مبلی هستید روش خرید آنلاین و اینترنتی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.
روش خرید آنلاین پارچه مبلی های مدرن شما می توانید با مراجعه به سایت های معتبر و یا کانال های فروش آنلاین پارچه مبلی پارچه مبلی مدرن مورد نظر خود را انتخاب کرده و با رنگ بندی دلخواه درب منزل تحویل بگیرید فقط باید به این نکته توجه داشته باشید که حتما به سایت های معتبر فروش مراجعه نمایید تا بعدا دچار ضرر و زیان نشوید.
از بزرگترین شرکت های فروش پارچه مبلی شرکت بزرگ شانیل است شما می توانید با مراجعه به وب سایت این شرکت و یا کانال تلگرامی آن پارچه مبلی مورد نظر خود را با رنگ بندی دلخواه انتخاب کرده و با اطمینان از ضمانت محصول جنس خود را درب منزل با پیک رایگان دریافت کنید.

‫0/5 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
مشاور نعمتی: 09120386431
مشاور قرائی: 09192725381
مشاور فغانی: 09158159395
واتساپ: کلیک کنید
تلفن دفتر فروش: 021284247755
آدرس کانال: Mr.doouk@
پست الکترونیکی: info@polyesterhome.com

درباره ی admin

Call Now Buttonتماس بگیرید.